אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מבקר המדינה בודק אם בלשכת רגב שילמו מאות שעות נוספות ללא סיבה צילום: עוז מועלם

מבקר המדינה בודק אם בלשכת רגב שילמו מאות שעות נוספות ללא סיבה

במקביל נודע כי עובדים בלשכת שרת התרבות עברו באחרונה פוליגרף במטרה למצוא מי מהם הדליף את הקלטות ששימשו את ערוץ 10 בכתובתיו על התנהלות הלשכה; בסביבת השרה נמסר כי לא היא יזמה את הבדיקות

16.11.2015, 17:26 | מיקי פלד

מבקר המדינה יוסף שפירא בודק אם עובדים בלשכת שרת התרבות והספורט מירי רגב קיבלו תשלום שעות נוספות למרות שלא עבדו בפועל. עדויות שהגיעו למשרד המבקר מדווחות על מאות ואף אלפי שעות נוספות ששולמו לעובדים השונים בלשכת השרה.

 

מבקר המדינה גם צפוי לבדוק את פרשת המינויים הפוליטיים בלשכת רגב שנחשפה בערוץ 10 בשבוע שעבר. על פי הטענות בכתבה, רגב מינתה או תכננה למנות שורה של פעילי ליכוד לתפקידים שונים במשרד שבראשו היא עומדת.

שפירא החל באיסוף נתונים אם היתה חריגה בכמות השעות הנוספות בלשכת רגב. על פניו הבדיקה אמורה להיות פשוטה, שכן אפשר פשוט לראות כמה כסף שולם לעובדים השונים בלשכה ולראות מה הסיבה לשעות חריגות, אם היו כאלו.

עובדים בלשכת שרת התרבות עברו באחרונה פוליגרף במטרה למצאו מי מהם הדליף את הקלטות ששימשו את ערוץ 10 בכתובתיו על התנהלות הלשכה. מלשכת שרת התרבות נמסר כי לא היא יזמה את הבדיקות, אך סירבו לומר מי כן.

מבקר המדינה יוסף שפירא, צילום: עמית שאבי מבקר המדינה יוסף שפירא | צילום: עמית שאבי מבקר המדינה יוסף שפירא, צילום: עמית שאבי

על פי הנהוג בשירות המדינה, כאשר עובד מועסק בשעות נוספות שחורגות מהתקן של המשרה שלו, על הממונים עליו – ולעיתים אף הממונים עליהם – לאשר זאת על מנת שיוכל לקבל תשלום על העבודה הנוספת. כלומר, אם באמת יש ממש בעדויות שהגיעו למשרד המבקר, המשמעות היא שמדובר בתופעה מאורגנת היטב בלשכת שרת התרבות. בנוסף, בעקבות תחקיר חדשות 10, המבקר בודק גם האם עובדת בלשכת רגב פוטרה אחרי שניסתה לחשוף אי סדרים.

מלשכת השרה מירי רגב נמסר: "דו"חות הנוכחות שמגישים העובדים בלשכת השרה נעשים כנגד עבודה בפועל ומאושרים על פי נהלי נציבות שירות המדינה. אנו מברכים על כל בדיקה שתיערך בנושא, ונעמיד לרשותו של המבקר את כל המסמכים והמידע הנדרש. מדובר במסע הכפשות נגד לשכת השרה ונגד העובדים החרוצים שעושים ימים כלילות במקצועיות ובמסירות עבור הציבור בישראל".

ממשרד מבקר המדינה נמסר כי "המשרד אכן החל לבדוק את התלונות לגבי חריגה בשעות נוספות בלשכת השרה. בשלב זה מתמקדת עבודת הביקורת באיסוף מידע וחומרים, כולל מלשכת השרה. מעבר לכך לא נוכל להיכנס לפרטים בעניין זה. כמו כן, נבדקת תלונה לגבי פיטורי עובדת בלשכה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
השחיתות של המערך לדורותיו
שמבקר המדינה יחקור גם את מפאי ומפלגת העבודה לדורותיה המושחתים שניחסו את את המדינה ואוצרותיה אליהם ושלטו בכל מה שזז פה ע״י מינוי אנשיהם וילדיהם בניהול ושליטה בכל האתרים אגב עד היום אוב האתרים כולל קק״ל נישלט ע״י האנטי ציוניים.הו שכחתי ,מה שמותר להם אסור לימין.
גקי  |  16.11.15
5.
מי הדליף שהיא פרחה עבריינית?
לא צריך להדליף. זה ידוע לכולם. האישה הזו משתמשת בלשון ביבים, ובמקום להתבייש ולהתנצל בפני הציבור על הסגנון הזול, היא מחפשת את מי שחשף את ערוותה. לשכתה גם יודעת לספר שהיא לא יזמה את בדיקת הפוליגרף, אך לא מציינת שהיא זו שאישרה אותה. אגב, אני מניח שהסגנון הפרחי הוא דבר שבשגרה אצלה, והיא חונכה וספגה זאת מהבית ומהסביבה הקרובה.
אדם , ראש העין  |  16.11.15
לכל התגובות