אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפועלים: להכריז על בעלי חברת המיחזור WTP,  אבנר ארזי,  פושט רגל צילום: סטודיו zooz

הפועלים: להכריז על בעלי חברת המיחזור WTP, אבנר ארזי, פושט רגל

ארזי חייב לבנק של 32 מיליון שקל והפועלים טוען שהוא הודיע שאין ביכולתו לפרוע את החובות; ארזי קיבל לאחרונה משותפו לשליטה בחברה, אמיר ברמלי החשוד במרמה, את מלוא אחזקותיו ב-WTP

19.11.2015, 16:47 | תומר גנון וזוהר שחר לוי

בנק הפועלים מבקש להכריז כפושט רגל על אבנר ארזי, בעל השליטה ויו"ר חברת WTP הבורסאית, בשל חובות של כ-32 מיליון שקל. כך עולה מבקשה לכינוס נכסיו של ארזי שהגיש הבנק לביהמ"ש המחוזי בחיפה.

קראו עוד בכלכליסט

ארזי קיבל לאחרונה ללא תמורה את מלוא אחזקותיו (47.5%) ב-WTP של בעל השליטה ברוביקון וקלע, אמיר ברמלי, החשוד במרמה. ארזי לקח על עצמו את כלל החובות וההתחייבויות של החברה.

חובותיו של ארזי לפועלים על פי הבקשה מתחלקים באופן הבא: בחשבונו האישי 14 מיליון שקל; בגין חובת WTP הפועלת בתחום מיחזור האשפה שלהן הוא ערב עוד 14 מיליון שקל; ובגין חובות חברה פרטית בשם אאאל שבבעלותו, שגם להן הוא ערב, עוד 4 מילון שקל.

ארזי קיבל לאחרונה משותפו לשליטה בחברה, אמיר ברמלי (בתמונה) החשוד במרמה, את מלוא אחזקותיו ב-WTP, צילום: אריאל שרוסטר ארזי קיבל לאחרונה משותפו לשליטה בחברה, אמיר ברמלי (בתמונה) החשוד במרמה, את מלוא אחזקותיו ב-WTP | צילום: אריאל שרוסטר ארזי קיבל לאחרונה משותפו לשליטה בחברה, אמיר ברמלי (בתמונה) החשוד במרמה, את מלוא אחזקותיו ב-WTP, צילום: אריאל שרוסטר

בבקשה שהוגשה באמצעות עוה"ד ארז חבר ומורן מרדכי ממשרד עמית, פולק מטלון נטען כי "ארזי הודה כי אין ביכולתו לשלם את חובותיו לבנק. הבנק ניהל מגעים ממושכים עם ארזי בעניין החובות במסגרת פגישות ושיחות רבות. ארזי לא טען מעולם כנגד גובה החובות על פי ספרי הבנק, נהפוך הוא – הוא דן בדרכים אפשריות להסדרתם. בשבועות שקדמו להגשת בקשה זו ארזי הביע רצונו בהגעה להסדר בקשר לחובותיו. אולם ניסיונות אלה התגלו כדיבורים בעלמא בלבד, אשר לא הובילו לכל הסדר ממשי או העמדת כספים ממשית. נראה כי כל מטרתם של מגעים אלו הייתה משיכת זמן".

מאבנר ארזי נמסר: "לאור קריסה כלכלית של אמיר ברמלי, החליט הבנק להעמיד לפירעון מידי את כל האשראי בכל עסקיו, וזאת בחוסר תום לב. הבנק לא נתן שהות ראויה להצגת תוכנית עסקית חליפת, או פתרונות לאשראי באופן שיאפשר את המשך התנהלות העסקים באופן סדיר. נראה כי הבנק פעל באופן נמהר. יחד עם זאת, בימים האחרונים באנו בדברים וצפוי כי הבקשה תימחק לאחר שימוצו הדיונים באופן מלא".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
פועלים בשירות המקושרים בלבד
בנק פועלים תמיד פועל בצורה חד צצדית! איך יתכן שבנק יכול לעשות דבר כזה באמצע החיים תפסיקו להאמין בבנקים ולחשוב שהם שותפים הם לא כשיש קצת בעיות הם מטביעים אותך יחד עם העסק והחיים אם יעמידו לו את האשראי לפרעון מיידי כאילו שישי לו תנו לו להתגלגל הוא איש עסקים שעד לפםני דקה מאוד האמנתם בו!
לא מקושר , מרכז  |  14.03.16
לכל התגובות