אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דוג'ו לאבס גייסה 1.8 מיליון דולר

דוג'ו לאבס גייסה 1.8 מיליון דולר

החברה מפתחת מוצר להגנה על מכשירים המחוברים לבית חכם ומתמקדת במוצרי אבטחה לאינטרנט הדברים. את הגיוס הובילה גלילות קפיטל

23.11.2015, 17:14 | מאיר אורבך

חברת הסייבר הישראלית דוג'ו לאבס (Dojo-Labs) גייסה 1.8 מיליון דולר בהובלת גלילות קפיטל ומשקיעים פרטיים אמריקאיים. החברה פיתחה מכשיר שמאפשר להגן על רשתות תקשורת ביתיות עם התמקדות בתחום ה-IOT. החברה שנוסדה על ידי יוסי אטיאס ושמוליק בכר יושבת ברעננה ומעסיקה 15 עובדים, והטכנולוגיה שלה עוקבת אחר ההתנהגות של כל מכשיר IoT ברשת, כדי להגן על פרטיות הבית.

קראו עוד בכלכליסט

"Dojo מזהה מתי הטלוויזיה ממשיכה להקליט את הנעשה סביבה גם כשהיא כבויה, ומתי נתונים מועלים לענן", אומר יוסי אטיאס, שותף מייסד ומנכ"ל Dojo Labs. "כולנו נועלים את דלת הכניסה לבית אבל את המכשירים שלנו אנו משאירים פתוחים לרווחה. האבטחה של רבים מהמכשירים הללו נעשית כלאחר יד".

אינטרנט הדברים חושף מכשירים רבים לסכנות ברשת אינטרנט הדברים חושף מכשירים רבים לסכנות ברשת אינטרנט הדברים חושף מכשירים רבים לסכנות ברשת

"אבטחה של בתים חכמים היא בעיה גדולה ואנחנו מאמינים שזו חזית הסייבר הגדולה הבאה. ספקים ומשתמשי קצה חייבים להשתמש בטכנולוגיית סייבר חדשנית כדי לוודא שהבתים בטוחים", אמר קובי סמבורסקי, שותף מייסד ומנהל ב-Glilot Capital Partners.

לאחרונה, הכריזה Dojo על שיתוף הפעולה עם Amazon Launchpad, ומציגה את מוצר שלה למכירה באתר של אמזון. בשלב הראשון של השקת המוצר הוא יימכר ב-99 דולר עם שנת שירות חינם ובעתיד יימכר ב-199 דולר. המוצרים הראשונים של החברה צפויים להגיע לשוק במרץ 2016.

המערכת של החברה Dojo כוללת מספר חלקי חומרה ותוכנה. כאשר Dojo מחובר לרשת הביתית, המערכת מזהה כל מכשיר, מנטרת את הפעילות שלו, ומתריעה לפי הצורך. המערכת פועלת באופן אוטומטי לניטרול התקיפות ולעתים רחוקות נדרשת התערבות של המשתמש.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות