אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הראל השקעות מחליפה הנהגה: המנכ"לים המשותפים יפרשו צילום: אבשלום שושני ואוראל כהן

הראל השקעות מחליפה הנהגה: המנכ"לים המשותפים יפרשו

רונן אגסי ימונה למנכ"ל החדש של החברה - המנהלים הפורשים יישארו בקבוצה: מישל סיבוני ימשיך לכהן כמנכ"ל הראל ביטוח, שמעון אלקבץ כיו"ר הראל פיננסים. הראל עברה לראשונה את מגדל במונחי שווי שוק

24.11.2015, 19:45 | רעות שפיגלמן

הנהגת הראל השקעותעוזבת: החברה הודיעה על שינוי ארגוני במסגרתו יפרשו מתפקידם מישל סיבוני ושמעון אלקבץ, המנכ"לים המשותפים של החברה, לאחר כהונה של 5 שנים. מי שיחליף אותם בתפקיד הוא רונן אגסי, המכהן כמנהל הכספים של הקבוצה.  

קראו עוד בכלכליסט

הראל השקעות היא החברה האם של הראל ביטוח והראל פיננסים. אלקבץ ימשיך לכהן בתפקידו ככיו"ר הראל פיננסים וסיבוני ימשיך לשמש כמנכ"ל הראל ביטוח.

אלקבץ הודיע אמר כי הגיעה למיצוי עצמי בתפקיד לאחר כחמש שנות כהונה. סיבוני מצידו אמר כי ביקש להתמקד בחום הביטוח "בשל האתגרים ההולכים וגדלים בתחומה של הראל ביטוח, הם מבחינה עסקית והן מבחינה רגולטורית".

מימין: מישל סיבוני ושמעון אלקבץ , צילום: אבשלום שושני ואוראל כהן מימין: מישל סיבוני ושמעון אלקבץ | צילום: אבשלום שושני ואוראל כהן מימין: מישל סיבוני ושמעון אלקבץ , צילום: אבשלום שושני ואוראל כהן

הראל השקעות עקפה השבוע לראשונה את מגדלבשווי השוק שלה - היא נסחרת עתה בשווי שוק של 3.44 מיליארד שקל, כשמגדל עומדת על 3.43 מיליארד שקל. בכך הפכה הראל לחברת הביטוח המובילה בישראל מבחינת שווי שוק.

מאז נרכשה על ידי שלמה אלהו ב-212 איבדה מגדל 44% משווי השוק שלה. הראל רשמה באותה תקופה ירידה של כ-4%. מתחילת 2015 איבדה הראל 7.9% מערכה ואילו מגדל איבדה 28.5%.

שלמה אליהו , צילום: יח"צ שלמה אליהו | צילום: יח"צ שלמה אליהו , צילום: יח"צ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות