אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
צ'ק אאוט בסטייל: מענק פרישה של מיליון שקל למשנה למנכ"ל מלונות דן צילום: עטא עוויסאת

צ'ק אאוט בסטייל: מענק פרישה של מיליון שקל למשנה למנכ"ל מלונות דן

החברה מבקשת להעניק לסמי אוחנה, משנה למנכ"ל לפרויקטים, בינוי, אחזקה ורכש - מענק פרישה נדיב שחורג ממדיניות השכר ברשת המלונות

25.11.2015, 11:42 | גיל קליאן

מלונות דן רוצה לשלם מענק פרישה של מיליון שקל למשנה למנכ"ל לענייני פרויקטים, בינוי אחזקה ורכש - בניגוד למדיניות השכר של החברה. כך עולה מזימון אסיפת בעלי מניות שפירסמה היום (ד') החברה.

קראו עוד בכלכליסט

מענק הפרישה, אם יאושר, יתווסף לעלות שכרו של סמי אוחנה - שעמדה בשנת 2015 על 1.3 מיליון שקל. עלות שכר זו הורכבה ממיליון שקל על השכר הקבוע, והשאר על הבונוס השנתי הנובע מהסכם העסקתו של אוחנה. כעת, החברה רוצה לאשר לאוחנה מענק נוסף.

אוחנה צפוי לפרוש מתפקידו בסוף השנה, לאחר שהועסק בחברה במשך 33 שנים, מהן 17 שנים בתפקידו הנוכחי.

דירקטוריון החברה ציין כי "אישור מענק הפרישה הינו מקרה ייחודי אשר מצדיק מתן מענק פרישה שהינו מעבר לקבוע במדיניות התגמול של החברה. להערכת ועדת התגמול ודירקטוריון החברה, סך מענק הפרישה הינו הוגן, ראוי וסביר".

בנימוקים למענק ציינו בדירקטוריון את "תרומתו המשמעותית של מר סמי אוחנה להשגת יעדי החברה ובכלל זה לתחזוקה השוטפת של נכסי החברה ולהתקדמות הקמת המלון בהודו, זאת במשך 33 שנות העסקתו בחברה, אשר בהן הגיעה החברה להישגים מרשימים".

עוד כתבו כי "סכום המענק הינו הוגן וסביר, תוך התחשבות ביחס שבין תנאי הכהונה וההעסקה של המשנה למנכ"ל לפרוייקטים, בינוי, אחזקה ורכש לעלות השכר של שאר עובדי החברה, ובפרט ביחס לעלות השכר הממוצעת ולעלות השכר החציונית של עובדי החברה כאמור והפערים ביניהם". עם זאת, בחברה לא פירטו מה יהיו פערי השכר בין אוחנה לבין שאר העובדים לאחר העברת המענק.

מלון דן תל אביב, צילום: צביקה טישלר מלון דן תל אביב | צילום: צביקה טישלר מלון דן תל אביב, צילום: צביקה טישלר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות