אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שלוש חסויות חדשות לספורטאים האולימפים צילום: יח"צ

שלוש חסויות חדשות לספורטאים האולימפים

חברת HAP Investments תעניק חסות לקלע סרגיי ריכטר, סוזוקי ישראל תאמץ את הקופץ לגובה דימה קרויטר והמתאבקת אילנה קרטיש תקבל חסות מאלקטרה

25.11.2015, 13:53 | שירות כלכליסט

לקראת משחקי האולמפיאדה שייתקיימו בקיץ בריו דה ז'נרו, מספר ספורטאים אולימפיים ישראליים חתמו עלה הסכמי חסות חדשים.

ניר אמזל מבעלי חברת HAP Investments המתמחה בייזום ובהשקעות נדל"ן בניו יורק, בחר לאמץ את הקלע סרגיי ריכטר המתכונן למשחקים האולימפיים שיתקיימו בקיץ הקרוב בריו.

קראו עוד בכלכליסט

דימה קרויטר. יקדם את סוזוקי, צילום: יח"צ דימה קרויטר. יקדם את סוזוקי | צילום: יח"צ דימה קרויטר. יקדם את סוזוקי, צילום: יח"צ

סרגיי ריכטר, הקלע האולימפי הבכיר של ישראל, אלוף אירופה בשנת 2013 נחשב לאחת מהתקוות הגדולות של ישראל במשחקים האולימפיים בריו 2016. במסגרת הסכם החסות יקבל סרגי ריכטר תמיכה חודשית וסיוע במימון ציוד מקצועי עד לסיומם של המשחקים האולימפיים בריו, מה שיאפשר לו להתמקד באימונים ולצאת לתחרויות בינלאומיות בחו"ל. ריכטר ייטול חלק בפעילות פנים ארגונית של החברה העוסקת. 

במקביל, "מכשירי תנועה", יבואנית המותג סוזוקי בישראל, תעניק חסות לקופץ לגובה האולימפי דימה קרויטר ותלווה אותו גם בהכנות לקראת המשחקים האולימפיים בריו.

סוזוקי ישראל תומכת גם גם סגן אלוף העולם בסקי מים אור שניוק ובעבר גם בגולשת מעיין דוידוביץ'.

כמו כן, חברת אלקטרה מוצרי צריכה תתמוך השנה במתאבקת האולימפית אילנה קרטיש המתכוננת למשחקים האולימפיים שיהיו בקיץ הבא בריו.

במסגרת הסכם החסות עם אלקטרה תקבל אילנה קרטיש תמיכה חודשית וסיוע במימון ציוד מקצועי עד לסיומם של המשחקים האולימפיים בריו, מה שיאפשר לה להתמקד באימונים ולצאת לתחרויות בינלאומיות בחו"ל. כמו כן, תיטול קרטיש חלק בפעילות פנים ארגונית של החברה.

לא נחשפו פרטים פיננסים לעסקאות אך מדובר, על פי הערכות, בתמיכה של כמה אלפי שקלים בחודש - בציוד או בכסף מזומן.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות