אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיזם הסיבים האופטיים: בחברת החשמל לא מרוצים ממינוי סמנכ"ל הכספים החדש צילום: עמית שעל

מיזם הסיבים האופטיים: בחברת החשמל לא מרוצים ממינוי סמנכ"ל הכספים החדש

החלטת מנכ"ל המיזם דני לאובר למנות לסמנכ"ל כספים את אורי ליכט, אנליסט לשעבר בחברת IBI, מעוררת כעס בחברת החשמל. בעקבות ההחלטה, מתחו שניים ממנהלי האגפים בחברה ביקורת נוקבת על תפקודו של לאובר כמנכ"ל

25.11.2015, 21:25 | אלירן מלכי

חילוקי דעות פנימיים בחברת החשמל בנוגע למיזם הסיבים של החברה: גורמים בחברת החשמל מסרו ל״כלכליסט״ כי כוונת מנכ"ל המיזם דני לאובר למנות לתפקיד סמנכ"ל הכספים את אורי ליכט, אנליסט לשעבר בחברת IBI, מעוררת כעס בחברה.

על רקע זה, שלחו לפני מספר ימים שניים ממנהלי האגפים בחברת החשמל, המשמשים גם כדירקטורים במיזם, מכתב אל הממונים עליהם ובו מתחו ביקורת על תפקודו של לאובר והטילו ספק ביכולתו להמשיך ולנהל את המיזם.

סמנכ"ל הכספים החדש של מיזם הסיבים אורי ליכט סמנכ"ל הכספים החדש של מיזם הסיבים אורי ליכט סמנכ"ל הכספים החדש של מיזם הסיבים אורי ליכט

ליכט אמור להתמנות לסמנכ"ל הכספים, לאחר 8 חודשים שבמהלכם התפקיד לא היה מאויש. בעבר הוא שימש, כאמור, כאנליסט בחברת IBI וסיקר את תחום התקשורת. בחברת החשמל לא אוהבים את המינוי - בלשון המעטה. 

מיזם הסיבים שעליו הכריז משה כחלון, כאשר שימש כשר התקשורת, אמור היה להקפיץ את מהירות הגלישה בישראל ל-1 ג׳יגה בייט. אלא שאף שההכרזה על המיזם נעשתה בשנת 2010 והוא אמור היה לקחת שנתיים, נתקל המיזם בקשיים רבים והוא מתקדם בעצלתיים.

 

מחברת החשמל סירבו להגיב לדברים. ממיזם הסיבים האופטים נמסר כי לא ידוע להם על שום מכתב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות