אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפיתה שאהבה אותי

PLAY

הפיתה שאהבה אותי

סתם בצחוק - אף אחד לא אוהב את פיתה, החיוך הטרגי של חואן קורנלה, משחק הגומלין של אולד ספייס ועכשיו שחק Global Thermonuclear War

26.11.2015, 17:33 | נמרוד צוק

1. ותשים לי גם חמוצים בצד

לאחת הדמויות הראשיות בסדרת ספרי וסרטי "משחקי הרעב" קוראים פיתה. כנראה שלא מעט אנשים גיחכו מעט בלב בפעם הראשונה שהם שמעו את גיבורת הטרילוגיה קטניס זועקת בקריאות כאב "פיתה, פיתה". כמה דקות אחרי זה, הם הכריחו את עצמם להפסיק כי הם הבינו שזה ממש אינפנטילי. אבל יש מי שלא הצליח להפסיק ואפילו הפך את זה לסרטון ממש טפשי ביוטיוב.

2. חייך, אכלת אותה

הדמויות באיורים וברצועות הקומיקס של חואן קורנלה כמעט תמיד מחייכות, גם כאשר הן לוקחות חלק בגרסאות הקריפיות והמצמררות ביותר של התרחשויות יומיומיות. זה מה שהופך אותם לאפילו עוד יותר מטרידים.

3. עכשיו הביטי עלי, אני על פסנתר. בערך

בסרטון חדש בסדרת הפרסומות המבריקה שלה החליטה אולד ספייס להשכין שלום בין שני הפרזנטורים היריבים איזייה מוסטפה וטרי קרוז, שבדרך להפוך לחברי נצח חולקים הרבה רגעים יפים גם אם קצת מטרידים.

4. ותן לתותחן איזה צ'ייסר

גרמנים, כך גורס הסטריאוטיפ, אוהבים מאוד לשתות בירה. הם גם טובים בלייצר כלי רכב אמינים ומדויקים. הנה שילוב מעניין בין השניים שביצע חיל השריון הגרמני, החל מהדקה ה-1:40.

5. טיפ של אלופים

איקס מיקס דריקס הוא משחק פשוט למדי, אבל הרבה אנשים עדיין מתבלבלים ומתקשים לנצל את היתרון הדרמטי שמתקבל מלהיות הצד שפותח את הסיבוב. הנה 2 דקות שיהפכו אתכם למכונות לחימה משומנות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות