אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
20% הנחה על המכוניות בארה"ב בבלאק פריידי צילום: איי אף פי

20% הנחה על המכוניות בארה"ב בבלאק פריידי

מבצעי בלאק פריידי מזוהים עם מוצרי חשמל ובגדים אבל גם חברות הרכב האמריקאיות משתתפות בחגיגה, בניגוד ליבואנים בארץ

30.11.2015, 08:43 | תומר הדר

חגיגת ההנחות האמריקאית שנקראת יום שישי השחור מזוהה בעיקר עם מבצעים על מוצרי אלקטרוניקה, בגדים ותכשיטים. אבל בענף הרכב האמריקאי מתייחסים לבלאק פריידי באותה רצינות שמתייחסים למוצרי חשמל לבית, ומנצלים את יום הקניות המסורתי שלפני חודש חג המולד להענקת הנחות גדולות על כלי רכב שונים.

למשל, שברולט מעניקה לקונים בארה"ב הנחה של 20% על כמה דגמים: לרוכשי מאליבו LT מוצע החזר של 20% מערך הרכב במעמד הרכישה. לפי שברולט, מדובר בהטבה ששוויה 4,912 דולר. גם רוכשי שברולט קרוז מקבלים החזר של 20%, ובמקרה שלהם הוא מגיע ל־4,184 דולר.

ביואיק מציעה הנחות של 8,000 דולר על דגמים אחדים כמו לה קרוס, ריגאל ווראנו, ואפילו על רכב הכביש־שטח ביואיק אנקלייב, ו־GMC מציעה הנחה של 15% על דגמי הטנדרים הגדולים כמו הסיירה.

מעמיסים את הרכב, צילום: איי אף פי מעמיסים את הרכב | צילום: איי אף פי מעמיסים את הרכב, צילום: איי אף פי

קרייזלר מציעה הלוואות ללא ריבית לרוכשים. קרייזלר 200 וקרייזלר 300, למשל, מוצעות ב־75 תשלומים ללא ריבית. ובפורד מציעים לאמריקאים, למשך יום אחד בלבד, מחירים מיוחדים שהחברה שומרת בדרך כלל לספקים ולקרובי משפחה של העובדים.

בחטיבתה האמריקאית של ניסאן מתמקדים דווקא בדגמים המשפחתיים, כמו הסנטרה, ומציעים החזר של 1,000 דולר לכל רוכש.

ואיפה אנחנו? למי שיחפש מבצעים דומים בישראל צפויה אכזבה. יבואני הרכב המקומיים לא אימצו את מנהגי בלאק פריידי. לדברי גורמים בענף, בכל מקרה לקראת סוף שנה רוב היבואנים מציעים מבצעים והוזלות נרחבים, ומוסיפים שממילא הצרכן הישראלי רואה בבלאק פריידי יום המוקדש בעיקר לרכישה של מוצרי אלקטרוניקה, ביגוד ופנאי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות