אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דלתא ובעלי פקטורי 54 מתעניינים ברכישת ספורט ורטהיימר

בלעדי לכלכליסט

דלתא ובעלי פקטורי 54 מתעניינים ברכישת ספורט ורטהיימר

שני הגורמים הביעו עניין בחברה שנמצאת בהקפאת הליכים, לאחר שצברה חובות של 125 מיליון שקל. בימים הקרובים יפנו נאמני הרשת, עורכי הדין עמית לדרמן וישראל בכר, לבית המשפט בבקשה לאשר להם לפרסם מכרז למכירת הרשת

30.11.2015, 12:37 | אורנה יפת

מספר חברות מתחום האופנה מתעניינות ברכישת רשת ספורט ורטהיימר שנמצאת בהקפאת הליכים. ל"כלכליסט" נודע כי חברת דלתא וקבוצת האופנה אלשרד בעלת רשת חנויות פקטורי 54 מביעים עניין בחברה שבבעלות רוני ורטהיימר. אלשרד, בבעלות משפחת אירני, רכשה בשנת 2006 מחצית מהבעלות על רשת ספורט ורטהיימר ובשנת 2012 רכש רוני ורטהיימר את חלקם בחזרה.

המגעים עם דלתא ואלשרד החלו עוד בטרם נכנסה הרשת להקפאת הליכים והגיעו למו"מ המתקדם ביותר, ביחס למתעניינות הנוספות. בימים הקרובים אמורים נאמני הרשת, עורכי הדין עמית לדרמן וישראל בכר לפנות לבית המשפט בבקשה לאשר להם לפרסם מכרז למכירת הרשת.

ספורט ורטהיימר , צילום: פייסבוק / wertheimer.sport ספורט ורטהיימר | צילום: פייסבוק / wertheimer.sport ספורט ורטהיימר , צילום: פייסבוק / wertheimer.sport

ספורט ורטהיימר נכנסה להליך הקפאת הליכים לפני שבוע לאחר שצברה חובות של 125 מיליון שקל וצ'קים שלה לא כובדו על ידי בנק מרכנתיל. בבקשה להקפאת הליכים שהגישה הרשת עצמה במטרה להבריא אותה באמצעות משקיע, צוין כי היא צברה חובות של 109 מיליון שקל. לרשת יש מוניטין חיובי בענף הקמעונאות ובענף הקניונים טוענים כי יש לה זכות קיום לאור העובדה שאין בשוק מספיק רשתות מולטי ברנד שמתמחות בספורט.

ספורט ורטהיימר מונה 61 סניפים. סניפיה ממוקמים בקניונים ובמרכזי מסחר פתוחים כגון מתחמי G וביג, סניף דגל בנמל תל אביב וסניפי רחוב. הרשת מתמחה בשיווק של נעלי וביגוד ספורט וכן של אביזרים ומכשירי ספורט כגון אופני כושר, מסלולי ריצה, מתקני סל ועוד. ורטהיימר הוא גם יבואן של מותגי ספורט בינלאומיים שונים ביניהם מותג נעלי מיזונו אותו הוא מייבא באמצעות אטלנטיס סוכנויות. לפני שנתיים רכשה קבוצת ורטהיימר את רשת הספורט סקטור טאון מידי ג'קי בן זקן והסבה את סניפיה לרשת תחת השם ורטהיימר STREET, שפועלים כחלק מרשת ורטהיימר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
ספורט ורטהיימר
רשת ורטהיימר הגיעה למצב שהגיעה בגלל מבצעי המלחמה האחרונים, ובגלל המצב הכלכלי בארץ ובעולם, כמו שאר הרשתות הגדולות, ולא בגלל ניהול כושל. הרשת מצטיינת במבחר גדול, במחירים טובים, במבצעים מצויינים ובעובדים מסורים ואחראיים. מקווה מאד שתחזיק מעמד ותמשיך לתת שרות מצויין כמו בעבר - אין כמותם!!
צפורה פרלמן , תל אביב  |  30.11.15