אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שטוף את הטלפון שלך עם סבון צילום: יצרן

PLAY

שטוף את הטלפון שלך עם סבון

היפנים מביאים את הסמארטפון למקלחת, הפולשים מהחלל מגיעים לכף היד, זרועות מלאכותיות לצילום סלפי, בגד בצורת חתול עם מקום לחתול ותאורת LED לסוסים. 5 דברים שלא ידעתם שאתם צריכים

03.12.2015, 19:16 | דור צח

מדברים באמבטיה

שיקום מי שהסמארטפון שלו אף פעם לא נפל לשלולית מים, ושבק חיים למרות כל התחינות והלילה בקערת האורז. טלפונים עמידים במים כבר יש, אבל החברה היפנית Kyocera הלכה צעד אחד רחוק יותר: בשבוע הבא היא תחל למכור בארצה את Digno Rafre, מכשיר שאפשר להתקלח איתו, לשים באמבטיה לצד הברווזון ואפילו לנקות בעזרת מים וסבון. המחיר דווקא נוח למדי, כנראה בגלל מפרט טכני די בסיסי: 465 דולר.

ארקייד כיס

אם גדלתם בשנות ה-80 וגם אם לא, שימו לב לפרויקט הקיקסטארטר החמוד והנוסטלגי הבא. בחור בשם קן בארנס פיתח מכונות משחקים בסגנון אולמות הארקייד של פעם, בהבדל אחד: המכונות של בארנס זעירות ויושבות בכף היד. הן כוללות משחקים קלאסיים כמו "פולשים מהחלל" (Space Invaders), לצד פלאפי בירד שמשום מה חוזר לחיינו. הפרויקט כבר עמד ביעד הגיוס שלו ומכונה בודדת עולה 75 דולר, או 60 לערכת הרכבה עצמית.

לא רק לילדי אייטיז, צילום: יצרן לא רק לילדי אייטיז | צילום: יצרן לא רק לילדי אייטיז, צילום: יצרן

עם הזרועות שלי

חשבתם שמוט סלפי זו אחת ההמצאות המביכות בתולדות האנושות? בחור יפני בשם מנסון חושב כמוכם, והחליט למצוא פתרון לא מביך כלל לצילום עצמי נוח - לפתח ידיים מלאכותיות ארוכות במיוחד. את תהליך הפיתוח ניתן לראות כאן. למרבה המזל, עדיין לא מדובר במוצר מסחרי. ברררררר.

סלפי-יד, כרגע עדיין לא בהיקף מסחרי, צילום: יצרן סלפי-יד, כרגע עדיין לא בהיקף מסחרי | צילום: יצרן סלפי-יד, כרגע עדיין לא בהיקף מסחרי, צילום: יצרן

חתול בתוך חתול

זוכרים את שק השינה שהופך אתכם לדוב? אז התלבושת הבאה תהפוך אתכם לחתול ענק. וכן, היא גם כוללת כיס שבו אפשר לאכלס חתול אמיתי. אנחנו נמסים פה מעודף חמידות. 117 דולר.

אורות וסוסים

כולכם מכירים את הבעיה הזאת: אתם רוכבים על הסוס האציל שלכם, חובשים את כובע הקאובוי ודוהרים לעבר השקיעה, אבל בחושך רוכב אחר עלול לא לראות אתכם. מחזיר אור? הצחקתם אותנו. פרויקט הקיקסטארטר הבא מפתח תאורת LED לסוסים, שעולה החל מ-125 דולר. באופן מפתיע, הגולשים התגייסו ומימנו את זה.

זהירות בדרכים, צילום: יצרן זהירות בדרכים | צילום: יצרן זהירות בדרכים, צילום: יצרן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות