אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ממשיכים להצטמצם בהיי טק: ורינט מפטרת עשרות עובדים צילום: אוראל כהן

ממשיכים להצטמצם בהיי טק: ורינט מפטרת עשרות עובדים

הפיטורים בורינט מגיעים לאחר גל פיטורים של 120 עובדי קואלקום, ו-250 עובדים במארוול, שפוטרו לאחר שהחברה סגרה את חטיבת המובייל

30.11.2015, 18:12 | רעות שפיגלמן
חברת התוכנה ורינט הישראלית, שנסחרת בנאסד"ק הודיעה לכמה עשרות עובדים ישראלים על פיטוריהם. ורינט לא פרסמה מידע על כמות העובדים המדוייקת שיפוטרו אך מהחברה נמסר כי מדובר בצמצום כוח האדם בפעילויות נקודתיות, כאשר במקביל החברה ממשיכה גיוס למחלקות אחרות שלה.

ורינט שנסחרת לפי שווי של 2.9 מיליארד שקל, מעסיקה כ-4,900 עובדים במדינות שונות בעולם. החברה תפרסם את תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי בימים הקרובים.

הפיטורים בורינט ממשיכים גל פיטורים בחברות היי טק. ברבעון השלישי השנה כ-120 עובדי חברת קוואלקום וכ-15 עובדים של חברת Pursway קיבלו את הודעת הפיטורים. חברת מארוול גם פיטורה ביולי האחרון כ-250 עובדים בישראל, במסגרת סגירת פעילות המובייל שלה.

דן בודנר מנכ"ל ורינט, צילום: אוראל כהן דן בודנר מנכ"ל ורינט | צילום: אוראל כהן דן בודנר מנכ"ל ורינט, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
עודפי שומן רבים בחברה
החברה סובלת בשנה מחוסר יציבות תעסוקתית ומפטרת עשרות עובדים וזאת על רקע של אי כניסת חוזים חדשים חייבים לומר כי הטכנולוגיה של החברה היא מיושנת ולא אפקטיבית בעידן של היום שהכל מוצפן. הדבר גורם לבהללה רבה בחברה והכל מרגיש על קירעי תרנגולת.
אבי , הרצליה  |  14.03.16
3.
סייבר
רני היקר, אני לא יודע מאיפה ההערה חסרת המשמעות שלך אבל אם היית מבין קצת יותר היית יודע שחברת סייבר לא רצה לפרסם את מוצריה ולקוחותיה ובכל גדולתה. אם אתה כל כך גיבור בוא וגלה לנו מי אתה ונארגן לך פרזנטציה פרטית. חכמים שותקים טיפשים מפרסמים שטויות..
רמי מהברנזה השניה  |  30.11.15
לכל התגובות