אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עובדי מגה שכרו את השופטת בדימוס ורדה אלשיך כיועצת משפטית צילום: יובל חן

עובדי מגה שכרו את השופטת בדימוס ורדה אלשיך כיועצת משפטית

העובדים, שמחזיקים בשליש ממניות הרשת, זקוקים לשופטת הפירוקים בדימוס על רקע כוונת ההנהלה למכור סניפים ולפטר עובדים נוספים, לצד ההערכות שהמשבר במגה יגיע לזירה המשפטית

01.12.2015, 07:24 | נורית קדוש

ועד עובדי מגה ממשיך להתחמש ביועצים מקצועיים לקראת מה שמסתמן כמאבק בין בעלי השליטה ברשת. העובדים, המחזיקים ב־33% ממניות החברה, שכרו את שירותיה של השופטת בדימוס ורדה אלשיך במטרה שתייעץ להם בעניינים משפטיים.צעד זה יכול להצביע על מידת חוסר האמון של העובדים בשותפיהם ברשת שרגא בירן, דודי ויסמן, וארגוני הקיבוצים וכן על הערכותיהם של העובדים שהרשת תקלע לזירה המשפטית ולא תצא מהמשבר אליו נקלעה בכוחות עצמה.

קראו עוד בכלכליסט

אלשיך כיהנה כסגנית של נשיאת בית המשפט המחוזי בתל אביב וניהלה את מחלקת הפירוקים וההליכים בבית המשפט. לאורך שנות עבודתה דנה אלשיך בתיקים הבולטים בתחום, בהם תיקי הכינוס והפירוק של רשתות, קבוצות וחברות בהן קלאבמרקט, פיקנטי, תבל, טאוור אייר, התעשייה הצבאית (תעש), ברגר קינג, פיצה מטר, אמבלייז, אפריקה ישראל, הבנק למסחר ודלק נדל"ן.

יו"ר ועד עובדי מגה אייל אלי ויו"ר אלון רבוע כחול אביגדור קפלן. סניפים תמורת מניות, צילום: אוראל כהן, יובל חן יו"ר ועד עובדי מגה אייל אלי ויו"ר אלון רבוע כחול אביגדור קפלן. סניפים תמורת מניות | צילום: אוראל כהן, יובל חן יו"ר ועד עובדי מגה אייל אלי ויו"ר אלון רבוע כחול אביגדור קפלן. סניפים תמורת מניות, צילום: אוראל כהן, יובל חן

אלשיך תצטרף לחשב הכללי לשעבר ירון זליכה שנשכר גם הוא על ידי ועד עובדי מגה כבר לפני למעלה משנה, בתקופה שבה החלה הנהלת הרשת לנסות לקצץ בתנאי העסקתם. זליכה ניהל את המשא ומתן עם הנהלת מגה מטעם העובדים, ובסופו הם קיבלו מניות ברשת בתמורה לקיצוץ 200 מיליון שקל בתנאי העסקתם והסכמתם לפטר 1,000 עובדים.

כפי שנחשף אתמול ב"כלכליסט", בכוונת ועד העובדים לדרוש עוד מניות בתמורה להסכמתם לסגירת סניפים הפסדיים נוספים. עוד נודע כי אביגדור קפלן, יו"ר קבוצת אלון רבוע כחול שמחזיקה במגה, מנהל בשבועות האחרונים משא ומתן עם גורמים שונים בענף למכירת רשת you במלואה או בחלקים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות