אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ועדת האתיקה השעתה את אורן חזן לחודש צילום: אלכס קולומויסקי

ועדת האתיקה השעתה את אורן חזן לחודש

ח"כ חזן הושעה מפעילות בכנסת למעט השתתפות בהצבעות, כך החליטה הוועדה פה אחד. זאת בעקבות שורה של תלונות שהגישו ח"כים נגד התנהגותו, לאחר שלגע לקארין אלהרר

02.12.2015, 14:57 | רוני זינגר
חבר הכנסת אורן חזן הושעה מפעילות בכנסת למעט השתתפות בהצבעות, כך החליטה בצהריים (ד') ועדת האתיקה של הכנסת. חברי הוועדה דנו בשורה של תלונות שהגישו חברי כנסת כנגד התנהגותו של חזן, בראשם האירוע שהתפרסם ובו לעג לח"כ קארין אלהרר על הסיוע שקיבלה בהצבעות מח״כ עיסאווי פריג׳, לאחר שהתקשתה להצביע לאורך זמן בליל ההצבעה על התקציב. על פי החלטת ועדת האתיקה יורחק חזן מכל פעילות בוועדות הכנסת או פעילות אחרת למעט השתתפות בהצבעות, וזאת מאחר ושהקואליציה הצרה תלוי מאוד גם באצבעו ולא יכולה להרשות לעצמה לאבד חבר.

קראו עוד בכלכליסט

חזן עצמו השתתף בדיון, ושמע את שורת התלונות שנידונו, בהם גם שורה של תלונות שהגישו חברי כנסת שנפגעו מדברים שאמר בוועדות השונות בזמן האחרון. ההחלטה התקבלה פה אחד.

אורן חזן, צילום: אלכס קולומויסקי אורן חזן | צילום: אלכס קולומויסקי אורן חזן, צילום: אלכס קולומויסקי

״ההתייחסות שלנו כוועדת האתיקה היא למכלול האירועים שקרו בתקופה האחרונה מצדו של חזן״, אמר ל״כלכליסט״ חבר הוועדה אייל בן ראובן מהמחנה הציוני. ״המכלול הזה פוגע משמעותית בכבודה של הכנסת ובכבודתם של חברי הכנסת״.

ח"כ אורן חזן מסר בתגובה: "כמי שחשף הצבעה כפולה של ח"כ פריג', שמסרבים לבודקה ולדון בה, וכמי שלא אמר ולו מילה אחת, בוודאי לא רעה על ח"כ אלהרר. אני ממתין להחלטת ועדת האתיקה בתלונתי על כך שח"כ אלהרר קיללה אותי במליאה "זבל, אפס, תמות, תמות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות