אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האיש שביקש תמיכה נפשית מאלפקה

PLAY

האיש שביקש תמיכה נפשית מאלפקה

קומיקאי ניו יורקי מנסה טיפול באמצעות אלפקה, מלחמת הכוכבים המקורית לא נתנה זכות דיבור לנשים, אבות שמביכים אותי, קאבר אחד מוצלח לאדל וקרב המצילות האולטימטיבי

02.12.2015, 19:51 | נמרוד צוק

1. למה אלפקה?

מארק פיליפ, כותב, מוזיקאי וקומיקאי ניו יורקי, התקשה להתמודד עם הקשיים הפסיכולוגיים שהציבו בפניו חיי היומיום. כמו ניו יורקרים רבים אחרים, הוא החליט לנסות לטפל בעצמו באמצעות בעל חיים טיפולי, אבל העדיף לנסות משהו יותר הרפתקני מהכלב/חתול המקובלים. זהו הסיפור המרגש של מסעו אל החבר הלא-אנושי המושלם.

 

2. בחלל אף אחד לא ישמע אותך שותקת

אנחנו אמנם בשנת 2015, אבל נשים עדיין מופלות לרעה על בסיס יומיומי בתרבות, בכלכלה ובמעמד החברתי. הדגמה קטנה ומדכדכת לכך אפשר לקבל במדידת זמן המסך הכולל שניתן לדמויות נשיות מדברות (מלבד הנסיכה ליה, הדמות הנשית היחידה שמורשית לפתוח את הפה) בשלושת סרטי מלחמת הכוכבים המקוריים. מדובר, תחזיקו חזק, בלא יותר מדקה אחת ושלוש שניות של טקסטים שנאמרים על ידי דמויות נשיות בכל 386 הדקות של הטרילוגיה.

3. אל תמשיך את המשפט הזה, בבקשה לא

ברחבי העולם מסתובבים חופשי מיליוני אבות שמתעקשים לגרום לסביבתם נזק בל ישוער באמצעות בדיחות קרש מזעזעות. למרבה המזל מישהו סוף סוף הרים קמפיין חשוב בנושא.

קמפיין פייסבוק נגד הומור אבהי קמפיין פייסבוק נגד הומור אבהי קמפיין פייסבוק נגד הומור אבהי

 

4. אדל, עכשיו הסרט

הלהיט "הלו" של אדל והמחוות לשיר ברשת, זוכים בקלות בפרס הראשון, השני והשלישי לתופעת האינטרנט המעצבנת של השנה האחרונה, אבל המאשאפ הזה שמשחזר את השיר באמצעות הדבקת חתיכות מסרטים דווקא לא רע. בעיקר בזכות טעם קולנועי משובח. הבה נחזיק אצבעות שזה יהיה הביצוע האחרון לשיר.

 

5. תעירו את בונהאם

מי מתופף רצחני יותר, דייב גרוהל או אנימל מהחבובות? ערוץ היוטיוב Musicology Online הצליח להכניס לזירה שניים מחובטי המצילות האימתניים ביותר בהיסטוריה של הרוק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות