אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ההסתדרות: עובדי ארנסט אנד יאנג ישראל התאגדו אצלנו צילום: בועז אופנהיים

ההסתדרות: עובדי ארנסט אנד יאנג ישראל התאגדו אצלנו

ההסתדרות הודיעה ליו"ר פירמת רואי החשבון, רונן בראל, כי יותר משליש מ-1,800 העובדים חתמו על טפסי ההצטרפות לארגון

03.12.2015, 11:24 | מיקי פלד

ההסתדרות מוסרת הבוקר (ה') כי עובדי חברת EY - ארנסט אנד יאנג ישראל - קוסט פורר גבאי את קסירר התארגנו בשורותיה. אתמול פורסם ב"כלכליסט", כי חצי שנה אחרי שניסו להקים ועד עצמאי, עובדים בפירמת רואי החשבון מנסים להקים ועד עובדים בהסתדרות.

אתמול הקימו עובדי ופעילי הסתדרות יחד עם חברים בוועד הפעולה מקרב עובדי הפירמה דוכני החתמה בכניסה למשרדים בתל אביב.

אבי ניסנקורן, יו"ר ההסתדרות, צילום: עמית שעל אבי ניסנקורן, יו"ר ההסתדרות | צילום: עמית שעל אבי ניסנקורן, יו"ר ההסתדרות, צילום: עמית שעל

עמיחי סטינגר, מנכ"ל האגף להתאגדות עובדים, הודיע הבוקר במכתב ששלח ליו"ר הפירמה רונן בראל כי כ-1,800 עובדי החברה התאגדו בהסתדרות, לאחר שלמעלה משליש מהם, כנדרש בחוק, חתמו על טפסי ההצטרפות לארגון.

ניסיון להקמת ועדים החלו בחודשים האחרונים בפירמות נוספות, אך במסגרת עצמאית וללא קשר לארגון עובדים כזה או אחר. בכל הפעמים עיקר המוטיבציה להקים ועד הגיעה מרואי החשבון הצעירים והזוטרים, שטוענים לעומס עבודה רב ולמשכורות נמוכות יחסית, בעוד את הרווח הגדול קוטפים השותפים הבכירים בפירמה.

יו"ר ההסתדרות, אבי ניסנקורן: "גם עובדי ארנסט אנד יאנג כמו עובדים רבים בענפים אחרים, מבינים שעבודה מאורגנת היא הדרך לשפר את מעמדם, להיטיב את תנאיהם ולדאוג לביטחונם התעסוקתי. אני קורא להנהלה להכיר בהתאגדות כחוק".

מוועד הפעולה נמסר: "אנו שמחים מהתמיכה העצומה של עובדי החברה. אנו פונים להנהלת הפירמה לחבור אלינו ולהתחיל במו"מ להסכם קיבוצי בהקדם".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות