אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עוד אשראי חוץ בנקאי בבורסה: קלע קיבלה רישיון ניכוי צ'קים

עוד אשראי חוץ בנקאי בבורסה: קלע קיבלה רישיון ניכוי צ'קים

השלד הבורסאי שהיה של אמיר ברמלי וכעת בשליטת אלי נידם מנסה בימים אלה לבנות פעילות חדשה של ניכיון צ'קים ואשראי בריביות דו ספרתיות

07.12.2015, 11:55 | גיל קליאן

הפעילות החדשה של השלד קלע השקעות- לשעבר של אמיר ברמלי וכיום בשליטת אלי נידם - מתחילה להיבנות.

קראו עוד בכלכליסט

החברה דיווחה אתמול (א') בערב כי קיבלה רישיון נש"מ - נותן שירות מטבע. בכוונת החברה לנצל את רישיון החדש על מנת להיכנס לפעילות ניכיון צ'קים באמצעות החברה הבורסאית. אם תצליח החברה לבנות פעילות משמעותית בתחום זה, היא תצטרף לעוד חברות אשראי חוץ בנקאי בבורסה בתל אביב כמו נאוי, פנינסולה, אופל בלאנס ואס.אר אקורד.

לפני מספר שבועות דיווחה החברה על הענקת הלוואה של 400 אלף שקל לגורם ששמו לא פורסם. אותה הלוואה תיפרע ב-2 תשלומים שווים, בסוף פברואר וסוף מרץ. את הריבית על ההלוואה יישלם אותו גורם מראש - והיא עומדת על סכום של 37.4 אלף שקל. מדובר למעשה על ריבית של 9.4%, או 2.3% בחודש. בחישוב שנתי, הריבית על הלוואה זו עומדת על 28%.

החברה דיווחה כי הדירקטוריון אישר את הפעילות החדשה - ובפרט אישר למנכ"ל קלע השקעות להעניק הלוואות בסכום של עד 1.5 מיליון שקל, ולא יותר מ-450 אלף שקל לכל הלוואה, כאשר הסייג להלוואות אלה הוא חתימת הסכם הלוואה והעמדת בטוחות מצד הלווה. במקרה זה הבטוחות הן ערבות אישית של הלווה. נכון לסוף הרבעון השלישי, לקלע השקעות יתרת מזומנים של 2.2 מיליון שקל.

 , צילום: עמית מגל צילום: עמית מגל  , צילום: עמית מגל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות