אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התאוששות ספורטיבית: נייקי תפתח שש חנויות חדשות צילום: קוקו (יח"צ)

התאוששות ספורטיבית: נייקי תפתח שש חנויות חדשות

לאחר סגירת 12 סניפים כושלים החברה מתרחבת שוב בישראל ומתכננת להגיע ל-30 סניפים בזכיינות בתוך שנתיים

08.12.2015, 08:23 | אורנה יפת

רשת נייקי תצמח בישראל בשישה סניפים בתוך שנתיים, ותגיע ל־30 סניפים שמופעלים בזכיינות.

החברה הבינלאומית צמצמה בשנים האחרונות את מספר זכייניה בישראל, וריכזה את הפעילות בידי שתי חברות: קבוצת פוקס, שבבעלות הראל ויזל, וגוטקס מותגים של ג'ואי שוובל (בעל הזיכיון למותגים זארה, גאפ, ברשקה ומסימו דוטי). בדצמבר תפתח קבוצת פוקס סניף נוסף בקניון G כפר סבא בהשקעה של כ־3 מיליון שקל. בפסח 2016 יפתח ויזל סניף נייקי בטיילת באילת על שטח של 700 מ"ר בהשקעה של 2 מיליון דולר. שוובל צפוי לפתוח חנות נוספת של נייקי בקניון החדש של גינדי בתל אביב, על שטח של 350 מ"ר, בהשקעה של 4 מיליון שקל.

בשבוע שעבר פתחה קבוצת פוקס חנות קונספט חדשה לנייקי בעזריאלי תל אביב, במקום החנות שהופעלה על ידי ונדום. בחנות החדשה השקיע ויזל כ־5 מיליון שקל.

כיום יש לנייקי 24 סניפים המופעלים באמצעות זכיינים ושישה סניפי אאוטלט שנמצאים בבעלותה ומופעלים על ידה. בשנה וחצי האחרונות נסגרו בישראל 12 סניפים שלא עמדו בסטנדרטים של החברה הבינלאומית מבחינת גודל החנויות, הקונספט העיצובי ומחזורי המכירות. הסניפים שמפעילה נייקי בישראל מתפרסים על שטח של כ־500 מ"ר בממוצע, מלבד שני סניפים קטנים שבבעלות קובי סקאל, בחיפה ובאילת, שמתפרסים על 150 מ"ר בלבד.

חנות נייקי במרכז עזריאלי. התרחבות ספורטיבית, צילום: קוקו (יח"צ) חנות נייקי במרכז עזריאלי. התרחבות ספורטיבית | צילום: קוקו (יח"צ) חנות נייקי במרכז עזריאלי. התרחבות ספורטיבית, צילום: קוקו (יח"צ)

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות