אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אבוג'ן מכריזה על שיתוף פעולה עם חברת הכימיקלים הגדולה בעולם צילום: רון ברוש

אבוג'ן מכריזה על שיתוף פעולה עם חברת הכימיקלים הגדולה בעולם

החברה הישראלית מרחובות שעוסקת במחקר ופיתוח להשבחת צמחים באמצעים ביוטכנולוגיים ו-BASF הגרמנית חתמו על הסכם לגילוי ופיתוח הדור הבא של קוטלי עשבים

08.12.2015, 14:27 | דרור רייך

חברת הכימיקלים הגרמנית המובילה בעולם BASF ואבוג'ן הישראלית הודיעו היום (ג') על חתימתו של הסכם שיתוף פעולה תלת שנתי לגילוי ופיתוח קוטלי עשבים.

עמידות העשבים היא בעיה קשה עבור מגדלים רבים ברחבי העולם ובמסגרת תנאי ההסכם, אבוג'ן תספק את הטכנולוגיה לזיהוי כימיקלים חדשים שיכולים לשמש כקוטלי עשבים ו-BASF תבצע את הניסויים בצמחים עצמם במטרה לתקף את השפעתם הביולוגית.
 
לחברה הגרמנית שמשרדה הראשיים ממוקמים בלודוויגשאפן, היסטוריה בתחום שהחלה בשנת 1949 עם השקתו של קוטל העשבים הראשון שלה. כיום התאגיד בינלאומי הפועל ב-80 מדינות ומחזיק במגוון של קוטלי עשבים החזקים ביותר בתעשייה. מנייתה החברה נסחרת ב-3 בורסות שנות - פרנקפורט, לונדון וציריך והיא הסבה תשואה של 1.2% בשנה החולפת.

 , צילום: אביגיל עוזי צילום: אביגיל עוזי  , צילום: אביגיל עוזי

אבוג'ן מרחובות אשר נסחרת הן בת"א והן בניו יורק, מתמחה בשיפור יבול והעלאת הכדאיות הכלכלית של גידולים לתעשיות החקלאות. לאבוג'ן ישנם שיתופי פעולה רבים עם חברות זרעים ברחבי העולם לפיתוח תכונות משופרות כגון עמידות בתנאי סביבה קשים ושיפור תכונות של עמידות בפני מחלות ומזיקים.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות