אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מחכים למלחמה הבאה: הגיימרים מאוכזבים מ-Paragon

מאקרו טכנולוגי

מחכים למלחמה הבאה: הגיימרים מאוכזבים מ-Paragon

כולם ציפו שהמשחק הבא של חברת Epic יטלטל את עולם הגיימינג. אז ציפו. השבוע נחשף שמדובר בעוד משחק מז'אנר ה-MOBA והגיימרים לועגים

12.12.2015, 16:54 | הראל עילם

למשחקים הנוסטלגיים Unreal, Gears of War ו־Jill of the Jungle יש מכנה משותף: בכולם היתה מעורבת חברת אפיק (Epic), מהוותיקות והאהובות בתעשייה. לא פלא שבחודשים האחרונים חיכו רבים בציפייה ל־Paragon, המשחק החדש של החברה. במשך זמן רב בנתה אפיק את הציפיות לאט לאט, לא חשפה דבר על המשחק והסתפקה בהצגת סדרה של סרטונים קצרצרים ומעורפלים, שכל אחד מהם הציג את אחת הדמויות. 

קראו עוד בכלכליסט

התוצאה היתה הייפ גדול, אבל כזה שהתפוצץ לחברה בפנים השבוע. אפיק חשפה שמדובר בעצם בעוד משחק בז'אנר המכונה MOBA — קרבות זירה מקוונים ומרובי משתתפים. סגנון זה, שבו כל שחקן משתייך לאחת משתי קבוצות הנלחמות ביניהן, החל להתפתח כבר לפני כתריסר שנים. הוא אחראי ללא מעט הצלחות מסחריות כמו League of Legends ו־Heroes of the Storm, וגם מותגים מוכרים כמו "שר הטבעות" אימצו אותו. ואולם התרבות המשחקים בסגנון זה, והחיקויים לכותרים קיימים, הפכו אותו מושא ללעג.

מתוך Paragon. סופו של ההייפ מתוך Paragon. סופו של ההייפ מתוך Paragon. סופו של ההייפ

בניסיון לבדל את Paragon הקפידה אפיק להדגיש שהוא משחק "MOBA טהור" ולא משחק פעולה, הדגשה שרק הגבירה את העקיצות כלפיה. "אפיק יוצרת משחק חדשני! אה, לא, זה עוד משחק MOBA", לעג PCworld. ב־GameRant הוסיפו: "לאפיק יש מוניטין, אבל להוכיח שהם טובים יותר מעשרות משחקים מצוינים בשוק רווי זה כבר סיפור אחר".

המשחק ייצא בשנה הבאה, ולזכותו ייאמר שהוא מציג גרפיקה מרשימה וכמה מכניקות מעניינות. האם זה יספיק? כרגע נראה שהתשובה שלילית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות