אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עובדי תחנות הדלק של טן מאיימים לשוב ולהשבית תחנות צילום: גיל נחושתן

עובדי תחנות הדלק של טן מאיימים לשוב ולהשבית תחנות

עובדי חברת תחנות הדלק שבשליטת אליעזר פישמן השביתו חלק מהתחנות השבוע ומאיימים לשוב ולהשבית אם לא יתקדם המשא ומתן להסכם קיבוצי ראשון. ההנהלה: הסכסוך יגיע לפתרון

16.12.2015, 10:17 | מיקי פלד

עובדי תחנות הדלק טן מאיימים להשבית שוב את הפעילות בתחנות אם יימשך הקיפאון במשא ומתן עם ההנהלה על הסכם קיבוצי ראשון בחברה. אתמול (ב') השביתו העובדים למספר שעות את הפעילות בתחנות רמלה וקרית עקרון. לדברי אנשי ההסתדרות, ההנהלה בתגובה הזמינה משטרה ואף הגישה תלונות כוזבות למשטרה נגד העובדים.

קראו עוד בכלכליסט

ביוני האחרון התאגדו 450 העובדים והקימו ועד, כאשר באוקטובר הוכרז סכסוך עבודה עקב הקיפאון במשא ומתן. אנשי הועד וההסתדרות טוענים כי הנהלת החברה, שבשליטת אליעזר פישמן ובראשה עומד ערן וקנין, מנסה לפגוע בהתארגנות העובדים. בשל כך הודיעו העובדים כי הם מאיימים להגביר את העיצומים ולהשבית פעילותן של תחנות נוספות ברחבי הארץ אם יימשך הקיפאון במשא ומתן בין הצדדים.

תחנת דלק טן , צילום: גיל נחושתן תחנת דלק טן | צילום: גיל נחושתן תחנת דלק טן , צילום: גיל נחושתן

מהנהלת טן נמסר כי "מאז שהחל המו"מ, הנהלת החברה קיימה וממשיכה לקיים פגישות סדורות עם נציגות העובדים. במסגרת דיון שהתקיים בבית הדין האזורי לעבודה בבאר שבע, בית הדין דחה את טענת ההסתדרות כי החברה התערבה באופן אסור בהתארגנות, או התנכלה לעובדים אשר התארגנו. הנהלת החברה מאמינה כי הסכסוך יגיע בסופו של דבר על פתרונו. אנו סבורים כי ניתן לקיים את השיח הראוי רק תוך הקפדה על שמירת שגרת החיים בחברה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות