אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
צו עיכוב יציאה מהארץ ליו"ר  WTP הבורסאית: "מחזיק קרקעות ונכסים בחו"ל" צילום: סטודיו zooz

פרסום ראשון

צו עיכוב יציאה מהארץ ליו"ר WTP הבורסאית: "מחזיק קרקעות ונכסים בחו"ל"

בית המשפט המחוזי בחיפה הוציא את הצו בעקבות בקשה של בנק הפועלים בשל חובות של 32 מילון שקלים שצבר אבנר ארזי; ארזי קיבל לאחרונה ללא תמורה את אחזקותיו של אמיר ברמלי ב-WTP

16.12.2015, 11:24 | תומר גנון

בית המשפט המחוזי בחיפה הוציא השבוע צו עיכוב יציאה מהארץ נגד יו"ר ובעל השליטה חברת WTP הבורסאית, אבנר ארזי. על הצו הארעי חתמה ביום ראשון השופטת עדי חן-ברק לבקשת בנק הפועלים, המנהל הליכים להכריז על ארזי כפושט רגל בשל חובות של כ-32 מיליון שקלים.

קראו עוד בכלכליסט

ארזי קיבל לאחרונה ללא תמורה את מלוא אחזקותיו (47.5%) ב-WTP של בעל השליטה ברוביקון וקלע, אמיר ברמלי, החשוד במרמה והחברות שבבעלותו נמצאות בהליכי פירוק. ארזי לקח על עצמו את כלל החובות וההתחייבויות של החברה. חובותיו של ארזי לפועלים על פי הבקשה לפשיטת רגל מתחלקים באופן הבא: בחשבונו האישי 14 מיליון שקלים; בגין חובת WTP הפועלת בתחום מחזור האשפה שלהן הוא ערב עוד 14 מיליון שקלים; ובגין חובות חברה פרטית בשם אאאל שבבעלותו, שגם להן הוא ערב, עוד 4 מילון שקלים.

אמיר ברמלי. העביר לאחרונה ללא תמורה את מלוא אחזקותיו (47.5%) ב-WTP  לאבנרי, צילום: אריאל שרוסטר אמיר ברמלי. העביר לאחרונה ללא תמורה את מלוא אחזקותיו (47.5%) ב-WTP לאבנרי | צילום: אריאל שרוסטר אמיר ברמלי. העביר לאחרונה ללא תמורה את מלוא אחזקותיו (47.5%) ב-WTP  לאבנרי, צילום: אריאל שרוסטר

לטענת הבנק, באמצעות עוה"ד ארז חבר ומורן מרדכי ממשרד עמית, פולק מטלון, ארזי הודה במסגרת מגעים להסדר מולו כי אין ביכולתו לפרוע את חובותיו. על פי בדיקה שערך הבנק, על נכסים שונים של ארזי בישראל, בהם בית מגורים בגבעת עדה ושני רכבי לאנד-רובר, הוטלו כבר עיקולים במסגרת הליכים משפטים אחרים המתנהלים נגדו.

בבקשה שהגיש ביום חמישי האחרון, טען הבנק כי נכסים ברי עיקול נוספים שאיתר בישראל אינם בגובה המספיק לכיסו חובותיו. הוא ביקש לאסור על יציאתו של ארזי מישראל משום ש"הוא מסר לנציגי הבנק כי התגורר בעבר בארה"ב, וכי לזכותו זכויות בקרקעות ונכסים המצויים בין היתר מחוץ לתחומי ישראל".

טרם נמסרה תגובת ארזי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות