אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מפרק קלע ורוביקון: ברמלי משך חצי מיליון שקלים מהחברות כדי שיוכל לטוס לחו"ל צילום: אריאל שרוסטר

פרסום ראשון

מפרק קלע ורוביקון: ברמלי משך חצי מיליון שקלים מהחברות כדי שיוכל לטוס לחו"ל

בחודש אוקטובר הורה בית המשפט לברמלי להפקיד את הסכום על מנת לבטל צו עיכוב יציאה מהארץ שהוצא נגדו, ולאפשר לו לטוס לחו"ל לנסיעות עסקיות. חבר מבקש להשיב את הכסף שבקופת בית המשפט למשקיעים

16.12.2015, 13:55 | תומר גנון

בעל השליטה בקלע ורוביקון, אמיר ברמלי, השתמש בחודש אוקטובר בכספי המשקיעים להפקדת חצי מיליון שקלים כערבות לביטול צו עיכוב יציאה מהארץ שהוצא נגדו. כך עולה מבקשה שהגיש היום (ד') המפרק הזמני של החברות, עו"ד ארז חבר, לבית משפט השלום בת"א. חבר מבקש מבית המשפט לקבל את הכספים חזרה עבור הנושים של החברות שקרסו והותירו חובות של 296 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

על פי הבקשה, ב-21.10 פנה ברמלי לבית המשפט וביקש לבטל את הצו שהוצא נגדו במסגרת חקירת רשות ני"ע בחשד שרימה משקיעים. זאת כדי שיוכל לטוס לאמסטרדם, גיאורגיה וניו יורק לצורך נסיעות עסקיות. השופטת דנה אמיר נעתרה לבקשה, בתנאי שברמלי יפקיד חצי מיליון שקל בקופת בית המשפט, ואישתו דניאלה תפקיד ערבות נוספות על סך מיליון שקלים.

אמיר ברמלי, צילום: אוראל כהן אמיר ברמלי | צילום: אוראל כהן אמיר ברמלי, צילום: אוראל כהן

יום לאחר מכן, הפקיד ברמלי חצי מיליון שקל בקופת בית המשפט. לטענת עו"ד חבר, מקור הכספים היה קופת רוביקון. ברמלי, נציין, לא טס בסוף לחו"ל. יומיים לאחר מכן מונה חבר כמפרק זמני לחברות שבשליטתו, וברמלי הודיע לבית המשפט שהוא מבטל את הנסיעות "לאור רצונו לסייע למפרק להשלים את בדיקותיו בהקדם". צו עיכוב היציאה מהארץ הושב על כנו, אולם חצי מיליון השקל נותרו בקופת בית המשפט. כאמור, עו"ד חבר מבקש כעת להשיב את הכסף לנושים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות