אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האיש העשיר בסין קנה בית ב"שדירת המיליארדרים" בלונדון ב-80 מיליון ליש"ט צילום: בלומברג

האיש העשיר בסין קנה בית ב"שדירת המיליארדרים" בלונדון ב-80 מיליון ליש"ט

טייקון הנדל"ן הסיני וואנג ג'יאנלין צפוי להשקיע עוד 50 מיליון ליש"ט על שיפוץ הבית. האחוזה כוללת 5 קומות, 8 חדרי אמבטיה ובריכה במרתף. ומי יהיו השכנים המפורסמים?

22.12.2015, 11:35 | שירות כלכליסט

טייקון הנדל"ן הסיני וואנג ג'יאנלין, שהונו מוערך ב-32.3 מיליארד דולר, רכש את הנכס ב-15A קנסינגטון פאלאס גרדנס, הרחוב שנחשב לאקסקלוסיבי ביותר באירופה. שכניו הצמודים יהיו הבעלים של קבוצת הכדורגל צ'לסי רומן אברמוביץ' והשגרירות הנורבגית. בהמשך הרחוב מתגוררים גם טייקון הפלדה לקשמי מיטאל והשגרירות הישראלית. הרחוב הפרטי, שנמצא בסמוך לארמון קנסינגטון, שבו מתגוררים הנסיך וויליאם ואשתו קייט, נחשב לאחד המאובטחים ביותר בלונדון כולל נוכחות שוטרים מסביב לשעון בשני הקצוות שלו.

וואנג צפוי גם להוציא עוד עשרות מיליוני ליש"ט על שיפוץ הנכס הוויקטוריאני. לפי אחת ההערכות, הוא ישקיע 50 מיליון ליש"ט נוספים על השיפוץ מלבד 80 מיליון ליש"ט של הקנייה. האחוזה, כוללת 5 קומות, 8 חדרי אמבטיה ובריכה במרתף. בבית בגודל 1,860 מ"ר התגורר בעבר המיליארדר לב בלווטניק, ששכר אותה בעת שהבית שלו עבר שיפוץ מקיף.

האחוזה האחוזה האחוזה

המכירה תכלול גם מס רכישה של מעל 9.5 מיליון ליש"ט, שיהיה הגבוה בהיסטוריה הבריטית.

זוהי ההשקעה האחרונה עד כה בבריטניה של המיליארדר הסיני, שמוקדם יותר השנה עקף את מייסד עליבאבא ג'ק מא והוכתר לאיש העשיר ביותר בסין. חברת הנדל"ן בבעלותו, דליאן וונדה בונה מגדל דירות יוקרה בשכונת ווקסהול בבירה בעלות של 700 מיליון ליש"ט.

בריכה במרתף בריכה במרתף בריכה במרתף

וואנג ג וואנג ג'יאנלין | צילום: רויטרס וואנג ג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות