אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גולף תשיק אתר מקומי למותג האופנה 'טופשופ' צילום: דנה קופל

גולף תשיק אתר מקומי למותג האופנה 'טופשופ'

החברה ממקדת מאמצים בזירה המקוונת וקיבלה כבר אישור למהלך מבעלי המותג הבינלאומי שיתבסס על פלטפורמת האתר עדיקה שגולף רכשה בינואר האחרון ב-40 מיליון שקל; בשלב הבא: אתר לבלו בירד

23.12.2015, 08:17 | אורנה יפת ונורית קדוש

לאחר שהחליטה לסגור עשרות חנויות, קבוצת גולף ממקדת מאמצים בזירה המקוונת. בחודש אפריל הקרוב תשיק הקבוצה אתר מכירות למותג האופנה הבינלאומי טופשופ. כמו שנחשף ב"כלכליסט" בחודש מרץ השנה ניהלה גולף מגעים עם קבוצת ארקדיה הספרדית, בעלת המותג טופשופ, בניסיון להעביר אליה את מכירות המותג בישראל באמצעות האינטרנט.

קראו עוד בכלכליסט

כעת קיבלה גולף את האישור לכך, וישראל תהיה המדינה הראשונה שמכירות טופשופ ייעשו באמצעות אתר מקומי ולא דרך האתר הבינלאומי. במרבית המדינות נמכר טופשופ באינטרנט דרך האתר הבינלאומי, הסחורה נשלחת מאנגליה, ההכנסות עוברות לטופשופ הבינלאומית והזכיין המקומי מקבל ממנה תמלוגים. במקרה של גולף הצליחה הקבוצה לקבל אישור מהחברה הספרדית לבצע את המכירות ישירות דרכה ולא באמצעות האתר בחו"ל. גולף תרכוש את הסחורה בעבור האתר, תשלם לטופשופ תמלוגים, והרווחים מהמכירות ייכנסו לכיסה.

השקת הפעילות המקוונת של טופשופ תתבצע על הפלטפורמה של אתר האופנה עדיקה שרכשה קבוצת גולף בינואר האחרון תמורת כ־40 מיליון שקל. הסחורה של טופשופ שמיועדת לאינטרנט תאופסן במרלוג של עדיקה, והלוגיסטיקה תנוהל משם. בשלב הבא תשיק גולף על הפלטפורמה של עדיקה אתרים מקוונים גם למותג האופנה בלו בירד, שמרבית חנויותיו ייסגרו והוא יפעל עם כחמש חנויות בלבד, ועיקר פעילותו תהיה באון ליין, ולאחר מכן גם למותג גולף אנד קו. ב־2015, ארבעה חודשים לאחר רכישת עדיקה, הושק אתר מכירות לגולף קידס. לדברי אלי מיזרוח, מנכ"ל הקבוצה, "הקדמנו את התוכנית העסקית בשלוש שנים. האתר רווחי ועובד הרבה מעבר לציפיות שלנו".

מנכ"ל קבוצת גולף אלי מיזרוח. מקדימים את התוכנית העסקית, צילום: אסנת רום מנכ"ל קבוצת גולף אלי מיזרוח. מקדימים את התוכנית העסקית | צילום: אסנת רום מנכ"ל קבוצת גולף אלי מיזרוח. מקדימים את התוכנית העסקית, צילום: אסנת רום

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות