אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יוסי ארד התפטר מתפקיד יו"ר כלכלית ירושלים - לאחר 15 שעות בלבד צילום: יחצ, אוראל כהן

בלעדי לכלכליסט

יוסי ארד התפטר מתפקיד יו"ר כלכלית ירושלים - לאחר 15 שעות בלבד

לדברי ארד, "זה הזוי - יום אחד הדירקטוריון מבקש ממך לכהן כיו"ר וממנה אותך, ולמחרת בנק לוחץ על בעל שליטה וגורם לך להתפטר"

23.12.2015, 12:01 | גולן חזני

15 שעות לאחר שמונה ליו"ר דירקטוריון כלכלית ירושלים, התפטר היום (ד') יוסי ארד מתפקידו ובמקומו ימונה דירקטור אחר ע"י האסיפה הכללית של החברה, כך נודע לכלכליסט.

קראו עוד בכלכליסט

ארד שלמינויו היתה התנגדות עזה מצד בנק לאומי שמחזיק בשעבוד על 28% ממניות החברה שמצויות בידי אליעזר פישמן, בעל השליטה, טען כי "לחצים כבדים שהופעלו על בעל השליטה מצד הבנק גרמו לו להתפטר."

בשיחה עם כלכליסט אמר ארד כי "זה הזוי. יום אחד הדירקטוריון מבקש ממך לכהן כיו"ר וממנה אותך ולמחרת בנק לוחץ על בעל שליטה וגורם לך להתפטר."

עוד הוסיף כי "בלחצים כאלה אי אפשר לנהל את העסק, כלכלית ניצלה בדקה ה-90 מהסדר חוב בגלל טעות של הבנק. לאומי צריך לשבת בצד ולתת לעסק להתנהל"

לסיכום אומר ארד כי " גם כלכלית וגם חברות הבנות מבני תעשיה ודרבן לא צריכות הסדר ויכולות לצאת מהמצב שלהן ע"י גיוס הון ומכירת נכסים."

מימין יוסי ארד ואליעזר פישמן, צילום: יחצ, אוראל כהן מימין יוסי ארד ואליעזר פישמן | צילום: יחצ, אוראל כהן מימין יוסי ארד ואליעזר פישמן, צילום: יחצ, אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
יוסי ארד
מוסדי ... תזדהה ואל תתחבא מאחורי שם לא לך ... כדי לומר על מר יוסי ארד שהוא משמיד ערך סידרתי אתה צריך שיהיה לך כיסוי למה שאתה אומר משום שלדעתי אינך בקיא בפרטים ... מה גם שהוא נבחר לדירקטוריון .. והוא זה שהתפטר וזוהי עובדה אז תפנים !!! מהכרותי איתו הוא האדם הראוי ביותר להציל את החברה הזאת מקריסה טוטאלית !!! לדעתי אתה חייב התנצלות לאיש האדיר הזה !!! ועיצה לי אליך אל תשפוט אדם עד שתגיע למקומו !!!
שרלין שני , הרצליה  |  25.12.15
לכל התגובות