אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כריסמס, גרסת הטרמינייטור

PLAY

כריסמס, גרסת הטרמינייטור

האיילים הרובוטיים של בוסטון דיינמיקס, הומר סימפסון מצטרף לצד האפל, לוויה של מקק, חשבון הטוויטר המיותר בעולם ועוד משהו ממלחמת הכוכבים

23.12.2015, 18:06 | נמרוד צוק

1. אני אהיה הסנטה הרובוטי שלך להיום

עלייתן של המכונות פרק #171865 : בקמפוס של חברת הרובוטיקה בוסטון דיינמיקס שבבעלות גוגל חוגגים את הכריסמס בהדגמת התחליפים הרובוטיים המטרידים שיהפכו את איילי המזחלת של סנטה קלאוס למובטלים בקרוב מאוד.

 

2. שהדונאט יהי עימך

לפני שנים רבות, במאפיה רחוקה רחוקה בוונקובר, יצרה הקונדיטורית קיילי עוגה בצורת הומר סימפסון בחליפת סטורם טרופר ממלחמת הכוכבים. זהו סיפורה.

 

3. הוא היה מקק נפלא שכולם אהבו

תלמידי המחלקה לאנתרופולגיה באונ' טקסס A&M היו קשורים מאוד לג'וק המחמד המחלקתי שלהם, וכאשר יום קודר אחד הוא מסר את נשמתו לבורא, הם ארגנו לו את מה שנראית כמו פינת ההנצחה המושקעת והמרשימה ביותר לה זכה מקק כלשהו אי פעם.

מנוחה נכונה למקק המחלקתי, צילום: imgur מנוחה נכונה למקק המחלקתי | צילום: imgur מנוחה נכונה למקק המחלקתי, צילום: imgur

4. תמונה אחת שווה 140 תווים

יש אנשים שמתעצלים ללמוד לצלם ובמקום לנסות שמים פילטרים על תמונות מהטלפון ומעלים לאינטסגרם. יש אנשים שמתעצלים לכתוב ובמקום זה כותבים ציוצים קצרים בטוויטר. ויש את זאק וויליאמסון שמפעיל את חשבון הטוויטר המוזר "אינסטגרם במלים" ובו תיאורים טקסטואליים קצרים של התמונות שהוא מעלה לחשבון האינסטגרם הפרטי שלו, שזמין לצפייה לחברים בלבד.

טוויטר על אינסטגרם טוויטר על אינסטגרם טוויטר על אינסטגרם

 

5. היידה BB

הגרסה המינאטורית של הרובוט BB-8 מ"הכוח מתעורר" הגיע לביקור במוזיאון המדע והתעשייה בשיקגו, ופגש שם רכבות צעצוע, אפרוחים וחבר אחד מפתיע. התיעוד של הביקור הוא אחד הדברים החמודים שתראו השבוע, או בכלל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות