אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שתי עסקאות בהיקף 6 מיליון שקל לג'קדה הישראלית

שתי עסקאות בהיקף 6 מיליון שקל לג'קדה הישראלית

החברה מתמחה בפיתוח טכנולוגיה לשירות עצמי של לקוחות וסוכנים. העסקאות נחתמו מול חברת BPO מהגדולות ביותר בהודו ועם ספקית ביטוחי הבריאות המובילה בארה"ב

24.12.2015, 15:25 | שירות כלכליסט

ג'קדה הישראלית, ספקית של טכנולוגיה לחוויית לקוח ואינטראקציה רב ערוצית, הודיעה אתמול (ד') כי חתמה על 2 הסכמים, בהיקף של 6 מיליון שקל: האחד עם חברת BPO (Business process outsourcing), מהגדולות ביותר בהודו, שבחרה בפתרונות ה-Call Center שלה. השני עם ספקית ביטוחי הבריאות מהגדולות בארה"ב. בהסכם זה נבחר פתרון Visual IVR solution, פרי פיתוחה, לשימוש בקרב החברה המופיעה בדירוג ה-Fortune 500.

קראו עוד בכלכליסט

הפתרונות, כולם פרי צוות המחקר והפיתוח של החברה בישראל. בחברה ההודית הם יספקו פתרון תמיכה אחיד בשולחן העבודה של נותני השירות במרכז ה-Call Center של חברת טלקום מובילה באירופה. האתגר בפרויקט היה לפשט את העבודה עם מספר האפליקציות הרבות במוקד השרות של חברת הטלקום על ידי האחדה של כל האפליקציות למסך אחיד למוקדנים, הכולל יכולות רב ערוציות המאפשרות תקשור עם הלקוח בערוצים השונים.

ג ג'קדה מספקת פתרונות למוקדי שירות לקוחות | צילום: יובל חן ג

במסגרת הפרוייקט יושמה אוטומציה רובוטית המאפשרת מיכון תהליכים. מלבד מוצרי התוכנה נרכשה תמיכה בהטמעת הפרוייקט והסכם שירות ארוך טווח. בנוסף ישמש הפתרון לקיצור זמן הכשרת הסוכנים (עלות כבדה במוקדי שרות לאור אחוזי הנטישה הגדולים של העובדים בתעשייה זו) , ויעלה את יכולת ההתערבות הניהולית כדי לפתוח צווארי בקבוק שעשויים להתרחש תוך כדי מתן השירות. פרמטרים

ההסכם השני נחתם עם ספקית ביטוחי הבריאות מהגדולות בארה"ב. בהסכם זה נבחר ה-Visual IVR solution. שגם הוא מיועד למוקדי שירות לקוחות. היקף ההזמנה זו, שהינה הזמנה ראשונה בלבד, עומד על מעל 3 מיליון שקל. גיא יאיר, מנכ"ל משותף בחברת ג'קדה, מסר כי: "הפתרון מאפשר בדיקת מצב תביעה, שאלות בנוגע לתעודת הזהות, יכולת צפייה ביתרונות הגלומים בפוליסה שלהם, טיפול בתלונות לקוח ואף לאתר ספקים דרך מכשיר המובייל של המבוטח."

ג'קדה, אשר נוסדה בשנת 1990, מתמחה בפיתוח טכנולוגיה המאפשרת לארגונים לספק אינטראקציות שירות עצמי של לקוחות וסוכנים, באמצעות פתרונות חזותיים המופעלים במכשירים ניידים. ג'קדה פועלת בכל העולם ולה משרדים בהרצליה, באטלנטה - ארה"ב, בלונדון ומינכן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות