אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הדירה הזולה ביותר בלונדון - עולה רק 75 אלף ליש"ט, אבל בגודל 7 מ"ר בלבד

הדירה הזולה ביותר בלונדון - עולה רק 75 אלף ליש"ט, אבל בגודל 7 מ"ר בלבד

סוכנות הנדל"ן שמשווקת את הדירה טוענת שמדובר ב"הזדמנות נדירה" - וכי 30 קונים פוטנציאליים כבר באו לראותה. מה יש בה?

26.12.2015, 18:37 | שירות כלכליסט
נמצאה הדירה הזולה ביותר בלונדון. היא שוכנת באזור פופולרי בעיר, קרובה לתחנות רכבת ומוצעת למכירה עבור 75 אלף ליש"ט בלבד. לא מדובר בנס חג המולד, אלא בדירה פצפונת.

קראו עוד בכלכליסט

קשה בימינו למצוא בלונדון נכסים שפטורים ממס רכישה, שהרף שלו נקבע ל-125 אלף ליש"ט. המחיר הממוצע של בתים בעיר עלה השנה מעל 500 אלף ליש"ט. אולם הדירה הקטנה הזו במזרח לונדון מוצעת למכירה במחיר דומים למחיר של מקום חנייה באזורים מסויימים בלונדון.

הדירה הנמצאת בשכונת קלפטון כוללת רק 7 מ"ר של חלל מגורים, אולם היא מתוארת כ"הזדמנות נדירה ביותר לרוכשי בית בפעם הראשונה, למשקיעים או לאנשים שיש להם נסיעה ארוכה לעבודה שמחפשים מקום מקלט - לרכוש נכס בחלק מבוקש של לונדון במחיר של מכונית משפחתית", כך לפי סוכנות הנדל"ן המקוונת פרפלבריקס, שאחראית על המכירה. בסוכנות מבטיחים כי הדירה כוללת "איזור שינה עם מיני מטבח, כולל מיני מקרר ומיקרוגל, וכן חדר שירותים ומקלחת נפרד".

הדירה הזו אמנם נחשבת גדולה מספיק כדי לשמש בית לאדם אחד, אך היא קטנה מדי כדי שבנקים יסכימו להוציא משכנתה עליה. פירוש הדבר שהקונה המעוניין יצטרך לשלם את כל הכסף מראש במזומן. על פי סוכנות הנדל"ן, ביומיים הראשונים מאז פורסמה המודעה, כבר באו לראות אותה 30 קונים פוטנציאליים והתקבלו 5 הצעות. בשבוע הבא מתוכנן גם להתקיים יום פתוח לרוכשים מעוניינים.

הדירה הזולה ביותר בלונדון. הבנקים לא נותנים עליה משכנתא הדירה הזולה ביותר בלונדון. הבנקים לא נותנים עליה משכנתא הדירה הזולה ביותר בלונדון. הבנקים לא נותנים עליה משכנתא

חדר השינה בדירה. 75 אלף ליש"ט והיא שלכם חדר השינה בדירה. 75 אלף ליש"ט והיא שלכם חדר השינה בדירה. 75 אלף ליש"ט והיא שלכם

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות