אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אילן צחי מונה למנכ"ל קבוצות זאפ ודפי זהב צילום: אלי דסה

אילן צחי מונה למנכ"ל קבוצות זאפ ודפי זהב

מנכ"ל HOT לשעבר מונה לתפקיד במקום ניר למפרט שעזב לפני כשנה את תפקידו. בין שני המנכ"לים ניהלה את הקבוצה סיגל שרוני, שכיהנה כמשנה למנכ"ל הקבוצה

27.12.2015, 13:25 | אלירן מלכי

אילן צחי, מנכ"ל HOT לשעבר, מונה למנכ"ל קבוצת דפי זהב וקבוצת זאפ של קרן אייפקס במקום ניר למפרט שעזב לפני כשנה את תפקידו. בין שני המנכ"לים, ניהלה את הקבוצה סיגל שרוני, שהייתה המשנה למנכ"ל הקבוצה.

לפני תפקידו הנוכחי, כיהן צחי כמנכ"ל HOT, כמנכ"ל HOT מובייל וכסמנכ"ל שירותי מכירות של HOT. קודם לכן מילא צחי שורה של תפקידים ניהוליים בחטיבה הטכנולוגית של סלקום, היה בין מקימי הרשת ההנדסית של החברה ואף שימש כמנהל מערך התפעול הטכנולוגי שלה.לפני כן הוא כיהן כמנהל שירות הלקוחות וחבר הנהלת סלקום.

קבוצת זאפ היא קבוצת אינטרנט צרכנית המפעילה יותר מ-20 אתרי תוכן שונים הכוללים בין היתר את זאפ השוואות מחירים, ביניהם זאפ מסעדות וזאפ רופאים. קרן ההשקעות 'אמי' של זהבית כהן, רכשה את הקבוצה תמורת 145 מיליון שקל לאחר שחברת ההחזקות שהחזיקה בזאפ נקלעה לקשיים ולא הצליחה לעמוד בחובותיה. החובות נגרמו כתוצאה מההשתלטות הממונפת של קרן מרקסטון עליה בשנת 2004, שנעשתה לפי שווי של 110 מיליון דולר. מרקסטון יצאה מאחזקתה זו ב-2007, כשמכרה את החברה תמורת 123 מיליון דולר לקרן האוסטרלית בבקוק אנד בראון. הקרן האוסטרלית קרסה לאחר תחילת המשבר הכלכלי העולמי ב-2008, והותירה את זאפ ללא בעל שליטה דומיננטי.

אילן צחי, צילום: אלי דסה אילן צחי | צילום: אלי דסה אילן צחי, צילום: אלי דסה

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה