אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מקום ראשון באמינות: לקסוס צילום: יצרן

מקום ראשון באמינות: לקסוס

מיליון קוראי קונסיומר ריפורט האמריקאי דירגו את אמינות כלי הרכב ל־2015. במקום האחרון דגמי פיאט עם "אמינות זניחה"

28.12.2015, 08:21 | תומר הדר

שנת 2015 מסתיימת וענף הרכב האמריקאי מסכם את המגמות השונות בתחום האמינות. שוק הרכב האמריקאי מפגין קווי דמיון רבים לעמיתו הישראלי. דגמי רכב מתוצרת פיאט, מיני, לקסוס, סובארו ואחרים משווקים הן בישראל והן בארצות הברית בשינויים מועטים, כך שנתוני האמינות המתקבלים בשוק האמריקאי עשויים להעיד במידה רבה על רמת האמינות בשוק הישראלי.

לפי סקר שפרסם בשבוע שעבר ארגון הצרכנים רב־ההשפעה קונסיומר ריפורט, מותג הרכב האמין ביותר בארצות הברית נכון ל־2015 הוא לקסוס, שדגמיו זכו לציון מרבי באמינות.

קונסיומר ריפורט מבצע בכל דגם רכב חדש המגיע לארצות הברית כ־50 בדיקות, כולל הסתמכות על חוות דעתם של לקוחות המחזיקים ברכב. חוות הדעת בוחנת, מלבד נושא האמינות בטווח הארוך, גם פרמטרים כגון שביעות רצון מעיצוב הרכב, ממידת נוחותו ואפילו ממידת היעילות של הצוות במוסכים. על פי הארגון, מספר המשתתפים בסקרים הוא יותר ממיליון בעלי רכב מדי שנה.

לקסוס, צילום: יצרן לקסוס | צילום: יצרן לקסוס, צילום: יצרן

במקום השני באמינות נמצאת מאזדה, שמכוניותיה הוגדרו על ידי הארגון כ"ספורטיביות ואמינות"; במקום השלישי נמצאת טויוטה, שלפי הארגון "מתמקדת בבניית מכוניות אמינות ונוחות"; במקום הרביעי נמצאת אאודי; אחריה, במקום החמישי, נמצאת סובארו. אל המקום הנמוך ביותר בדירוג הארגון, מקום 28, הגיעה פיאט, עם מה שהארגון מגדיר כ"אמינות זניחה". מקום אחד מעליה נמצאת ג'יפ, שרכבי השטח שלה "משתרכים אחרי המתחרים, למרות מוניטין של רכב שאמור להיות מסוגל לנסוע לכל מקום". במקום השלישי מן הסוף, מקום 26, נמצא מותג מיני, ש"אמינותה אינה טובה במיוחד" כהגדרת הארגון. במקום 25 נמצאת דודג', שלפי הארגון "השתפרה מאז השתלטות קונצרן פיאט על דודג', אך עדיין סובלת מבעיית אמינות". במקום החמישי מן הסוף נמצאת פורד, עם "אמינות מתחת לממוצע", כהגדרת הארגון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
רכבי סוזוקי
מדוע לא נרשם רכבי סוזוקי.אני נוסע משנת 1956 ,והיו לי סוגי מכוניות שונים.משנת1996 אני נוסע רק מכוניות סוזוקי ,יש לי כל השנים שתי מכוניות לי ולאשתי .מחליף כל כמה שנים עברתי למעלה מכמה מליונים ק.מ. .רק טיפולים במוסך סוזוקי,אין תיקונים,צריכת דלק מצוינת בסביבות 17 או 18 ליטר לק.מ.אני כל השנים בודק כל מילוי דלק ,כך כל הזמן.כך שאני ממליץ לאזרחים רק סוזוקי וזה מתוך נסיון של שנים רבות. אפשר לבדוק את אמינות דברי במוסך סוזוקי שהיה ברמת ישי בשם ז.שביט ועכשיו עבר לק.אלונים איזור התעשיה והבן אוהד ממשיך א.שביט מוסך ומכירות סוזוקי.לפנות רק לאוהד המנכל.ולא לאמא שלו טובה.שלפעמים נמצאת שם.
אהרון , עפולה  |  05.03.16
לכל התגובות