אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אשתו של אביב טלמור נחקרה במשרד המפרק הזמני של יוטרייד

אשתו של אביב טלמור נחקרה במשרד המפרק הזמני של יוטרייד

כפי שנחשף ב"כלכליסט", בסוף השבוע הוציא בית המשפט צו עיכוב יציאה מהארץ נגד תמר טלמור כהן - אשתו של אביב טלמור שחשוד במרמת משקיעים ועזב את הארץ בספטמבר

27.12.2015, 21:54 | תומר גנון

תמר טלמור כהן, אשתו של בעל השליטה בבית ההשקעות יוטרייד אביב טלמור החשוד במרמת משקיעים, נחקרה היום (א') אחר הצהריים במשרדו של המפרק הזמני שמונה לחברה, עו"ד אלעד עפארי ממשרד כהן וילצ'יק ושות'.

קראו עוד בכלכליסט

כפי שפורסם הבוקר ב"כלכליסט", בסוף השבוע הוציא בית המשפט צו עיכוב יציאה מהארץ נגד אשתו של טלמור, וכן הורה לה להגיע לחקירה במשרדו ברמת גן של המפרק הזמני. זאת לאחר שסירבה להגיע ביום שישי לחקירה לגבי בעלה, שעזב את ישראל בחודש ספטמבר ולא שב אליה, ואף ביקשה מהמפרק הזמני לא ליצור איתה קשר.

בתוך כך, עורך דינו עד לאחרונה של אביב טלמור, דוד ביטון, טוען בפנייה לבית המשפט שחברת טרייד מרקר שבבעלותו נמכרה ארבעה ימים בלבד לפני ביקורת שערכה במשרדיה רשות ני"ע. זהות הרוכש של טרייד מרקר לא ידועה. על פי רשות ני"ע, בבקשה שהגישה בחודש מאי השנה טרייד מרקר כדי לקבל רישיון סוחר, היא טענה שיוטרייד היא חברת השיווק וההפצה שלה, והשתיים קיימו שיתוף פעולה עסקי.

אביב טלמור, צילום: יריב כץ אביב טלמור | צילום: יריב כץ אביב טלמור, צילום: יריב כץ

על פי רשם החברות, טלמור, שעזב את ישראל בחודש ספטמבר ולא שב אליה, רשום כבעל השליטה, היו"ר והמנכ"ל של שתי החברות - יוטרייד וטרייד מרקר. כפי שעלה מדו"ח הביקורת שערכה רשות ני"ע ונחשף ב"כלכליסט", שתי החברות חלקו את אותו משרד במגדלי עזריאלי בת"א, כאשר רק דלת עץ הפרידה ביניהן. יוטרייד גייסה מכ-350 משקיעים 46 מיליון שקלים, אולם בחשבונותיה יש 300 אלף שקלים בלבד. פעילות יוטרייד הוקפאה בשבוע שעבר בצו בית משפט לבקשת רשות ני"ע.

קשר הדוק בין שתי החברות

על פי בקשת הקפאת הפעילות של יוטרייד שהוגשה בשבוע שעבר, על הקשר ההדוק בינה לטרייד מרקר ניתן ללמוד מאתר האינטרנט של החברה. על פי האתר "יוטרייד מגייסת לקוחות שיועברו לחברת טרייד מרקר, הנמצאת בתהליך לקבלת רישיון מטעם רשות ני"ע לניהול זירות סוחר". על פי רשות ני"ע, ממסמכים שהוגשו לה עלה חשד כי גם טרייד מרקר הציעה ללקוחותיה באתרה השקעות באמצעות פלטפורמת מסחר רובוטי - אלגוטריידינג.

כאמור,עו"ד ביטון טוען שטרייד מרקר נמכרה ארבעה ימים לפני שרשות ני"ע ערכה ביוקרת ביוטרייד - 10.12.15. לטענתו נעשה גם דיווח בנושא לרשם החברות ולרשות ני"ע. מרשות ני"ע לא נמסרה תגובה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
חבורת נוכלים כל המשרד שם
כמה ניסו לשכנע אותי להשקיע שם,וברוך ה' שלא נפלתי איתם,נתתי ציק של 200,000 וביטלתי אותו, בקיצור חבורת רמאים ונוכלים כל המשרד,כמה סיפרו לי ושיכנעו,איזה משרד וסיפורי אלף לילה ולילה, יהלקח לא להשקיע באף מקום שלא מנוסה,ולברר בעומק בעומק מי בעל החברה
יצחק  |  29.12.15
6.
עד מתי תהא זאת מדינת הקומבינות???
אביב טלמור, ושכמותו צריכים להיות מוקעים מקרב החברה האנושית, כן, הוא יקיר תוכנית הבוקר של "אורלי וגיא" אבירי הצדק החברתי, בשירות הקליקה השמאלנית מפלבלי העיניים. די לעושק, וקץ לרמאים חסרי המעצור החומסים את כספי המסכנים והישרים במדינת הרפש של תל-אביב.
שמעון , י-ם  |  28.12.15
לכל התגובות