אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
צרות בצרורות: מנכ"ל וליאנט עוזב את החברה עקב החמרה במצבו הרפואי צילום: בלומברג

צרות בצרורות: מנכ"ל וליאנט עוזב את החברה עקב החמרה במצבו הרפואי

חברת התרופות שנמצאת בעיצומם של מאמצים להחזיר את אמון המשקיעים לאחר שהואשמה בהונאה הודיעה היום כי מייקל פירסון יעזוב לעת עתה בעקבות דלקת ריאות; הניהול יעבור לקבוצה של מנהלים בכירים

28.12.2015, 16:13 | שירות כלכליסט
חברת התרופות וליאנט הודיעה כי המנכ"ל מייקל פירסון יוצא לחופשת מחלה, זאת לאחר שחלה בדלקת ריאות. בעקבות זאת, ניהול החברה עובר לידי קבוצה של מנהלים בכירים.

קראו עוד בכלכליסט

בהצהרה שפרסמה היום (שני) החברה, היא לא סיפקה עדכונים לגבי מצבו של פירסון, שאושפז בסוף השבוע לאחר שלקה בדלקת ריאות חמורה. מניות החברה נפלו בתחילת המסחר ב-6.4% לרמה של 106.76 דולר.

פירסון. חופשת מחלה, צילום: בלומברג פירסון. חופשת מחלה | צילום: בלומברג פירסון. חופשת מחלה, צילום: בלומברג

היועץ הכללי רוברט צ'אי-און, סגן הנשיא ארי קלן וסמנכ"ל הכספים רוברט רוזיאלו, ישמשו כמנכ"לים בעת היעדרותו של פירסון. חברי הדירקטוריון רוברט אינגרם, מייסון מורפיט והאוורד שילר יפקחו עליהם.

"הוועדה תעבוד בצמידות עם צוות הניהול כדי להבטיח שהחברה ממשיכה לתפקד בצורה נורמלית בזמן שמייק מתמקד בבריאות שלו", מסר אינגרם. "מתוך כבוד, אנחנו נכבד את בקשת משפחתו לפרטיות ולא נגיב עוד על מצבו".

פירסון (56) היה בעיצומם של מאמצים להחזיר את אמון המשקיעים, זאת לאחר שבאוקטובר האשימה חברת המחקר סיטרון, המתמחה במכירות בחסר (שורט) את וליאנט בהונאה. כתוצאה מכך, מניית החברה צנחה ביותר מ-50% מאז שיא שנרשם באוגוסט. אינגרם היה אחד הראשונים שמיהר להגן על פירסון לאחר פרסום החשדות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות