אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ההבדל הדק שבין אופיר אקוניס לדני דנון צילום: Omri Feinstein (פייסבוק)

PLAY

ההבדל הדק שבין אופיר אקוניס לדני דנון

המם המנצח של היום, הניסוי המיותר ביותר, הגרסה האותנטית לרוקי, השימוש הפרקטי ביותר לרחפן שקניתם והאישה שלא אהבה את האינטרנט

29.12.2015, 19:00 | נמרוד צוק

1. שר החלל שלום, מדבר שר החלל

לפני שבוע הצליח המאייר והאמן ההונגרי גרגלי דודאס ליצור תופעת רשת חדשה עם ציור בסגנון "איפה אפי" בו הסתתר דב פנדה בין עשרות אנשי שלג. הרעיון זכה ללא מעט מחוות ופולו-אפים והיום הוא הגיע לפסגת הפוטנציאל שלו עם המם המופלא ומקריס היקומים של עמרי פיינשטיין, בו נדרש הצופה למצוא את האופיר אקוניס בין הדני דנונים.

ילדים מצאו את אופיר אקוניס, צילום: Omri Feinstein (פייסבוק) ילדים מצאו את אופיר אקוניס | צילום: Omri Feinstein (פייסבוק) ילדים מצאו את אופיר אקוניס, צילום: Omri Feinstein (פייסבוק)

 

2. מדע, ביץ'

לא מעט ניסויים מדעיים מטופשים מאוד התבצעו מאז למד האדם לשים דברים במבחנות, וחלקם היו אידיוטיים עד כדי זכיה בפרס האיג נובל. הנה עוד ניסוי מיותר לחלוטין, אם כי פופולרי מאוד, שנראה לנו כמועמד אפשרי בטקס הפרסים הבא.

3. מופע האימים של רוקי

והנה עוד משהו ששינוי לא גדול הופך לממש טפשי: סצנת הריצה האיקונית מ"רוקי" אחרי שמורידים ממנה את נעימת הנושא של הסרט.

4. מה ההבדל בין רחפן לבלנדר

אנחנו לא לגמרי בטוחים שזה השימוש המוצלח ביותר שעשוי להיות לרחפן המשוכלל שקניתם במיטב כספכם, בהתחשב בזה שהוא אפילו לא כולל ריחוף, אבל אין ספק שההסבה שלו לסוג של מעבד מזון מצטלמת נהדר בסלואו מושן.

 

5. האינטרנט? מי בכלל צריך את האינטרנט??

דיאן מילאהוס לא כל כך הסתדרה עם גוגל, פייסבוק והאינטרנט בכלל. ואז היכתה בה התובנה: האינטרנט זה חרא, הרבה יותר מעניין בחיים האמיתיים. זהו המסר שלה לעולם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות