אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המחבת החכמה שתדאג שלא תשרפו את ארוחת הערב צילום: יצרן

PLAY

המחבת החכמה שתדאג שלא תשרפו את ארוחת הערב

פיתוח לבשלנים חובבים ולא-מרוכזים, גלימת קוסמים משוכללת, נעלי רובוטים, קוביות סוכר מצופות זהב ומטהר אוויר חתולי. 5 דברים שלא ידעתם שאתם צריכים

02.01.2016, 19:55 | דור צח

בדיוק במידה הנכונה

המחבת של Pantelligent מצליחה לבלוט בשוק מוצרי הבלוטות' החכמים שהפך לצפוף בשנים האחרונות. היא מתחברת לאפליקציה ייעודית, שמאפשרת לטבח החובב לדעת בדיוק מתי צריך לעצור את הטיגון או הבישול. המוצר טרם יצא לשוק, אך ניתן כבר להירשם להזמנה מוקדמת. ואנחנו דווקא אוהבים שניצלים שרופים.

הוא קוסם, הוא קוסם

החברים ב-Thinkgeek השיקו גרסה חדשה לגלימת הקוסמים שלהם, Technomancer. אם תעבדו מספיק על תנועות הידיים הקסומות, תוכלו ליצור כדורי אש או קרן אנרגיה, ואפילו להקים מתים לתחייה. טוב, לא באמת, אבל יהיו הרבה אורות ואפקטים מגניבים. 120 דולר.

רובוט-נעל

הסערה החורפית של סוף השבוע ואלה שיבואו אחריה מחייבות שימוש באמצעים דרסטיים, כמו רכישת נעלי בית חדשות. לא חסרים בשוק דגמים חמודים ותמוהים, אבל המדור חיבב במיוחד את נעלי הרובוט-רטרו הענקיות והמצפצפות האלה. 70 דולר באמזון.

הן גם מצפצפות, צילום: יצרן הן גם מצפצפות | צילום: יצרן הן גם מצפצפות, צילום: יצרן

העושר המתוק

אם תמיד רציתם לבזבז 119 דולר בכוס קפה או שתיים, הנה הדרך המושלמת: מישהו יצר שלוש קוביות סוכר שמצופות בזהב 24 קראט אמיתי. די בטוח שככה התחיל הקומוניזם.

קובייה אחת או שתיים בשבילך?, צילום: יצרן קובייה אחת או שתיים בשבילך? | צילום: יצרן קובייה אחת או שתיים בשבילך?, צילום: יצרן

מריח כמו ריח חתולים

גם לכם נמאס מהריחות המשעממים של מטהרי האוויר בשירותים? התשובה היא כנראה "לא", אבל בכל זאת חייבים להזכיר את מטהר האוויר הבא, בניחוח מצח של חתול. כן, מצח. של חתול. נכון. 10.5 דולר.

מי לא רוצה להריח כמו חתול, צילום: יצרן מי לא רוצה להריח כמו חתול | צילום: יצרן מי לא רוצה להריח כמו חתול, צילום: יצרן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות