אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חוטפים דירות בנתיבות: 105 דירות נמכרו בשבוע צילום: אוראל כהן

חוטפים דירות בנתיבות: 105 דירות נמכרו בשבוע

מדובר בפרויקט שכולל בסך הכל כ-152 יח"ד ביוזמת האחים ברזילי והיזם גלעד מור; דירת 3 חדרים נמכרה בכ-720 אלף שקל

31.12.2015, 20:12 | דותן לוי

העיירה נתיבות הצליחה להפתיע גם את היזמים קבוצת ברזילי וגלעד מור אשר דיווחו השבוע על מכירה של 105 דירות מתוך 152 דירות בפרויקט חדש בעיר בתוך שבוע ימים. הפרויקט, שעתיד להיבנות באחת השכונות החדשות של העיר, נווה שרון, כולל 4 בניינים בני 10 קומות עם דירות בגודל של 5-3 חדרים וכן דירות גן. לדברי היזמים המכירה התבצעה בטרם הפרויקט יצא לשיווק רשמי ואפילו ההדמיות לא היו מוכנות. בסך הכל נמכרו שלושת הבניינים מתוך הארבעה שעתידים להיבנות בהיקף מכירות של 120 מליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

דירה בת 3 חדרים נמכרה תמורת כ-720 אלף שקל במסגרת המכירה המוקדמת, דירה בת 4 חדרים נמכרה בכ-820 אלף שקל, ודירה בת 5 חדרים נמכרה במכירה המוקדמת תמורת כ-900 אלף שקל.

 , צילום: אוראל כהן צילום: אוראל כהן  , צילום: אוראל כהן

שכונת נווה שרון היא כאמור שכונה חדשה אשר תכלול כ-1,400 יח"ד בבניה רוויה ועוד 400 צמודי קרקע. על פי תוכניות הבנייה בעיר, עד שנת 2020 ייבנו עוד 5,500 יחידות למגורים, אז גם יעלה היקף האוכלוסייה בעיר לכ-50 אלף תושבים. זאת לעומת 33 אלף תושבים כיום, לפי נתוני משרד הפנים.

לדברי שמאית המקרקעין והמשפטנית, נחמה בוגין, "נתיבות נתפסת כעיר לווין של באר שבע ואשקלון ומהווה אלטרנטיבה למגורים זולים יותר לשכנותיה שם המחירים טיפסו. בנתיבות עלו המחירים בחמש השנים האחרונות ב-52%, ובשנה האחרונה העלייה עמדה על 23%. עליית המחירים בחמש השנים האחרונות בעיר נמוכה מהערים הסמוכות. העלייה בשנה האחרונה גבוהה מהן ונראה שמגמה זאת תימשך".

בוגין אמרה עוד כי "מחירה של דירה חדשה בת 4 חדרים בנתיבות עומד על כ-850 אלף שקל, ואילו בבאר שבע דירת 4 חדרים חדשה עולה 1.211 מיליון שקל, ובאשקלון המחיר לאותו המוצר עומד על 1.086 מיליון שקל. פער זה בתוספת העובדה כי בנתיבות נחנכה תחנת רכבת בשנה האחרונה, התשתיות שודרגו, פארק התעשייה נ.ע.ם הצמוד מתרחב והכללתה של העיר בקטגוריית הערים המזכות את תושביהן בהטבות מס – מציבים את העיר כאלטרנטיבה לזוגות צעירים מהסביבה, למשקיעים ולמשפרי דיור".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
איך מכתבה כזו מגיעות תגובות כאלו? נשגבה בינתי
בכל נושא תכניסו את המלחמה ה"תרבותית" ? עד מתי ההתבטאויות של חלק גדול מהכותבים כאן מעיד בעיקר עליהם. על היותם מתוסכלים שמשליכים את כל הרע שלהם על אחרים מה אכפת לכם איפה אנשים גרים ? למה מפריע לכםם שיש אנשים שאוהבים לגור בפריפריה ? כל אחד ודעתו וסגנון חייו למה זה מפריע לכם ? ליבי ליבי עליכם הריקים מתוכן שמלעיזים עליהם
דנה  |  24.01.16
21.
רוצים לדעת מה ההבדל בין תל אביב לשדרות? החומר האנושי כמובן
בתל אביב תיפול בכביש לא יתקרבו אליך.. יפחדו ממך ויתרחקו. בשדרות ירוצו אלייך, ירימו אותך, יקנו לך בקבוק שתייה וילוו אותך עד הבית. אתם יכולים לקרוא לתושבים בשדרות פרימיטיבים, ותושבי שדרות יכולים לקרוא לבאר שבע עיר הבדואים והפשע, והשדרותים יכולים לקרוא לתל אביב עיר הנרקומנים והמכוניות המתפוצצות, ההומוהים וסדום ועמורה, וכן הלאה וכן הלאה. אני לא גרה בשדרות, או בקרית גת אבל כמו בכל מקום יש טובים ויש פחות טובים...להמשיך ולדבוק בסטיגמות זו עוד בעיה כללית של האנשים ממורמרים שחושבים שליכלוך על אוכלוסיה כזאת או אחרת יקרב אותם לדירה מ שלהם.
אביבית  |  23.01.16
לכל התגובות