אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יריית הפתיחה של ענף הרכב: יבואנית ראשונה מפרסמת מחירון לשנת 2016 צילום: חגי דקל

יריית הפתיחה של ענף הרכב: יבואנית ראשונה מפרסמת מחירון לשנת 2016

יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה, היא הראשונה שמפרסמת מחירון לדגמי השנה הקרובה. היבואן הראשון שמפרסם מחירון בתחילת כל שנה נחשב לזה שיקבע את מחירי הרכב עבור רבים ממתחריו

02.01.2016, 10:41 | תומר הדר

כמדי שנה, החל בתחילת חודש ינואר נכנסים יבואני הרכב למצב כוננות בציפיה לראות מי יהיה יבואן הרכב שמפרסם מחירון ראשון באופן רשמי. יבואן הרכב הראשון שמפרסם מחירון נחשב לרוב לזה שיקבע את מחירי הרכב עבור רבים ממתחריו, במיוחד בפלח שוק הרכבים העממיים, שכן תמחורם של דגמים עממיים רבים גוזר גם את גובה שווי השימוש שישלמו מחזיקי רכבים אלה כאשר מדובר ברכבי ליסינג.

השנה, יבואנית הרכב הראשונה שמפרסמת מחירון לדגמי 2016 היא יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה. יצוין שמכוניות טויוטה מיוצרות הן באירופה והן ביפן, מה שמאפשר ליבואנית ליהנות השנה משערי מטבע נוחים. על פי מחירון טויוטה החדש, רובם המכריע של דגמי טויוטה נותרו ללא כל שינוי. דגמי הליבה, קרי הקורולה (המשפחתית הנמכרת ביותר בישראל ב-2015) לא התייקרו - וגם לא הוזלו. כלומר, מחירה של קורולה נותר 130 אלף שקלים.

טויוטה קורולה. המחיר לא השתנה טויוטה קורולה. המחיר לא השתנה טויוטה קורולה. המחיר לא השתנה

בנוסף, היבואנית הוזילה לקראת 2016 את חלק מדגמיה ההיברידיים. כך, היאריס ההיברידית הוזלה בכ-2,600 שקלים ואילו האוריס ההיברידית הוזלה בכ-900 שקלים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות