אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שלמה קרמר ומיקי בודאי ישקיעו 28 מיליון שקל בטופספין צילום: עמית שעל

בלעדי לכלכליסט

שלמה קרמר ומיקי בודאי ישקיעו 28 מיליון שקל בטופספין

החברה מהרצליה פיתחה מערכת הגנה אקטיבית מפני איומי סייבר. בודאי: "זו חברה שמעבר לטכנולוגיה יודעת לייצר ביקוש ולבנות מודל ראוי". גם זוהר זיסאפל השקיע בסבב הנוכחי

04.01.2016, 08:27 | מאיר אורבך

חברת הסייבר הישראלית טופספין (TopSpin) גייסה 28 מיליון שקל — כך נודע ל"כלכליסט". את סבב ההשקעות מובילים משקיעי הסייבר הבולטים בישראל שלמה קרמר, מיקי בודאי, זוהר זיסאפל וראקש לונקאר. בחברה מעדיפים בשלב הנוכחי לגייס את הכסף ממשקיעים פרטיים בלבד ולא לחבור לגופי השקעה מוסדיים.

טופספין נוסדה ב־2013 על ידי דורון קולטון. הטכנולוגיה שפיתחה מספקת הגנה אקטיבית מפני איומי סייבר, והיא יעילה גם בטיפול בנוזקות שהצליחו לחדור אל הרשת הארגונית. המערכת שלה מבוססת על הטמנת מלכודות דבש הגורמות לנוזקות לתקוף אותן, כאשר ברגע שמותקף הפיתיון — היא מאפשרת לגורמי האבטחה לנטרל את האיום. המערכת גם מאפשרת את ניטור התעבורה ברשת הארגונית.

מיקי בודאי, צילום: נמרוד גליקמן מיקי בודאי | צילום: נמרוד גליקמן מיקי בודאי, צילום: נמרוד גליקמן

מיקי בודאי, המכהן כיו"ר החברה, הסביר בשיחה עם "כלכליסט" כי הגיוס הנוכחי יאפשר לטופספין להאיץ את המכירות שלה. נוסף על כך, גם המנכ"ל והמייסד דורון קולטון טוען כי החברה מתכוונת להפנות את המשאבים שגויסו להאצת הצמיחה העסקית ולתהליכי השיווק והמכירה.

"ההשקעה שלנו הגיעה כאשר הבנו שזו חברה שמעבר לטכנולוגיה, יודעת לייצר ביקוש ולבנות מודל עסקי ראוי", אמר בודאי בשיחה. הוא הוסיף כי כיום יש עודף של חברות סייבר — דבר המקשה על רבות מהן להגיע למכירות משמעותיות או להפוך לחברות מוצלחות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות