אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גדי טפר וניסים דג'לדטי רוצים לקנות בזול את מניות הציבור בצמיחה

גדי טפר וניסים דג'לדטי רוצים לקנות בזול את מניות הציבור בצמיחה

דולומיט שבשליטת השניים פירסמה הצעת רכש לצמיחה הבורסאית - שנקבה במחיר נמוך ב-30% ממחיר השוק וב-16% מההון העצמי

04.01.2016, 14:24 | גיל קליאן

גדי טפר וניסים דג'לדטי מתחילים לקפל את פירמידת השלדים שרכשו מירון ייני. היום (ב') פירסמה חברת דולומיט שבשליטת השניים הצעת רכש לחברת צמיחה הבורסאית.

קראו עוד בכלכליסט

דולומיט שולטת (83%) בחברת צמיחה, ששולטת (44.7%) בחברת פרוטאולוג'יקס. לפורטאולוג'יקס אין פעילות פרט להלוואה שהעניקה לפרויקט נדל"ן של תומר דפנה בברוקלין, הלוואה שהסתבכה וכבר נמצאת במגעים להסדר. פרוטאולוג'יקס דיווחה אול על קבלת מקדמה של 2.5 מיליון שקל מדפנה, בהתאם להבנות ההסדר אליו הגיעו הצדדים.

דולומיט מציעה תמורת מניות צמיחה שבידי הציבור סכום של כ-1.2 מיליון שקל. מדובר על 1.02 שקלים למניה, מחיר הנמוך ממחיר השוק של המניה, וכן מההון העצמי של החברה.

ניסים דג ניסים דג'לדטי ניסים דג

החברה דיווחה כי המחיר הממוצע של מניית החברה בחצי השנה האחרונה עמד על 1.34 שקלים למניה, כלומר מחיר הצעת הרכש נמוך ב-31% ממחיר השוק. ההון העצמי של החברה מייצג מחיר של 1.21 שקלים למניה - כך שמחיר הצעת הרכש נמוך ב-16% מההון העצמי.

לפני מספר חודשים הרשיע בית המשפט את דג'לדטי בשורה של עבירות פליליות - קשירת קשר לפשע, זיוף בנסיבות מחמירות, שימוש במסמך מזויף, קבלת דבר במרמה, הלבנת הון והטרדת עד. נגד דג'לדטי נטען כי השתלט יחד עם שותפים על נכסיו של אלכסיי זכרנקו, שנעלם ברוסיה בשנת 2009 ולא ידוע מה עלה בגורלו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות