אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המיליארדרית השוויצרית מרגריטה לואי דרייפוס בהריון עם תאומות צילום: איי אף פי

המיליארדרית השוויצרית מרגריטה לואי דרייפוס בהריון עם תאומות

הונה של יו"ר חברת הסחורות לואי דרייפוס קומודטיס בת ה-53 נאמד ב-4.5 מיליארד דולר. היא אלמנתו של רוברט לואי דרייפוס ואם ל-3 בנים. בן זוגה הנוכחי הוא איש העסקים פיליפ הידרברנד

05.01.2016, 11:00 | שירות כלכליסט
חברת הסחורות לואי דרייפוס קומודטיס (Louis Dreyfus Commodities) הודיעה כי היו"ר, המיליארדרית השוויצרית מרגריטה לואי דרייפוס, בהיריון עם תאומות.

לפי הדיווח, לואי דרייפוס בת ה-53 מתכננת להמשיך בתפקידה עד הלידה הצפויה בתחילת אפריל, ולאחריה תצא לחופשה קצרה אך תשוב למשרה מלאה כבר בסוף אותו החודש.

בבעלותה של לואי דרייפוס 81% מחברת האחזקות שבבעלותה לואי דרייפוס קומודוטיס. היא מונתה לתפקיד היו"ר ב-1 באוקטובר במקומו של סרג' שואן. עפ"י הערכות מדד המיליארדרים של בלומברג, הונה האישי של מרגריטה נאמד ב-4.5 מיליארד דולר.

פיליפ הילדברנד, בן זוגה של מרגריטה לואי דרייפוס, צילום: בלומברג פיליפ הילדברנד, בן זוגה של מרגריטה לואי דרייפוס | צילום: בלומברג פיליפ הילדברנד, בן זוגה של מרגריטה לואי דרייפוס, צילום: בלומברג

חברת לואי דרייפוס קומודטיס, שהוקמה לפני 164 שנים, סוחרת בחומרים גולמיים החל מכותנה ועד למיץ תפוזים, והיא נחשבת לאחת מחברות המסחר בסחורות הגדולות בעולם. מרגריטה היא אלמנתו רוברט לואי דרייפוס שמת ביולי 2009 מלוקמיה, ולשניים 3 בנים. בן זוגה הנוכחי הוא איש העסקים פיליפ הידרברנד בן 52.

בינואר 2012 התפטר הילדברנד מתפקיד נגיד הבנק המרכזי בשוויץ לאחר דיווחים בתקשורת המקומית על כך שהשתמש במידע פנים לטובתו. בעבר היה בעל קרן גידור.

נשים הנכנסות להיריון מעל גיל 50 מייצגות שיעור קטן מאד מכלל הלידות באיחוד האירופי ובשוויץ, וב-2003 עמדו על פחות מאחת מכל 5,000 לידות. אם כי בעשור האחרון הגיל הממוצע בו נשים יולדות עלה בשנה ועומד על 30 ו-4 חודשים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
ריבת אתרוגים חינם מהקבליסטית סגולה לפוריות להריון ולידה קלה
ההריון של לואי דרייפוס בת ה-53 מזכיר לי את ההריון של אחותי שבעזרת טיפולי הפוריות, בד בבד עם סגולת ריבת האתרוגים של הקבליסטית יפה כהן נכנסה להריון וילדה בקלות. אחותי הגדולה שעברה כמה טיפולי פוריות שלא הצליחו, שמעה המלצה מחברה על הקבליסטית הרבנית יפה כהן שללא דרישת תשלום מברכת מיעצת ומחלקת ריבת אתרוגים סגולה, היא קיבלה ממנה את הריבה, והרבנית הזהירה אותה להישמע לכל הוראות הרופאים כי הברכות והסגולות הם לא במקום, אלא במקביל ויחד עם טיפול הפוריות הרפואי, והיא ברכה אותה שתוך כמה חודשים היא תכנס להריון, ובדיוק כמה חודשים אחרי היא קיבלה את ריבת האתרוגים המופלאה של יפה כהן ההפריה נקלטה. אז זו ריבה שמועילה, וכדאי לדעת על כך. והכי! חשוב מבחינתי שזו הלידה הראשונה של ילדי הורי, והורי נהיו פתאום סבא וסבתא גיסי החתיך אבא, ואיזה מרגש שאני!נהיתי דודה!נכון זה כייף שמהמם ומרגש?
לימור  |  05.01.16
8.
תשובה ל-4 - בעלה המנוח היה יהודי מצד האב, אבל החשיב עצמו יהודי ותומך ישראל
רוברט לואי-דרייפוס היה בעבר נשיא חברת סאצ'י וסאצ'י בזמנה חברת הפרסום הגלובלית הגדולה בעולם שבבעלות האחים סאצ'י יהודים יוצאי עירק. אשתו מרגריטה אינה יהודיה, היא ילידת לנינגרד ברוסיה. אין קשר בין משפחת לאוי דריפוס לדריפוס ממשפט דריפוס הנודע לשימצה.
אנדי  |  05.01.16
לכל התגובות