אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זהו האתגר הספורטיבי שהציב לעצמו מארק צוקרברג ל-2016 צילום: פייסבוק

זהו האתגר הספורטיבי שהציב לעצמו מארק צוקרברג ל-2016

מנכ"ל פייסבוק פרסם כי הוא מתכוון לרוץ מייל ביום (1.6 ק"מ), כל יום בשנה. הוא גם הקים קבוצה בפייסבוק שבה החברים יכולים לעקוב אחר ההתקדמות שלו ולדון ביעדי הכושר שלהם לשנת 2016

05.01.2016, 11:55 | שירות כלכליסט

מנכ"ל פייסבוק מארק צוקרברג ממשיך לפרסם את האתגרים שהציב לעצמו לשנה החדשה. הפעם מדובר באתגר פיסי - לרוץ 1.6 ק"מ ביום כל ימות השנה.

צוקרברג פרסם את ההחלטה הזו בעמוד הפייסבוק שלו ביום שני בערב. במקביל, הוא הקים קבוצת פייסבוק בשם "שנה של ריצה " (A Year of Running), שבה החברים יכולים לעקוב אחר ההתקדמות שלו ולדון ביעדי הכושר שלהם לשנת 2016. מעל 25 אלף משתמשים כבר הצטרפו לקבוצה.

צוקרברג באימון ריצה, צילום: פייסבוק צוקרברג באימון ריצה | צילום: פייסבוק צוקרברג באימון ריצה, צילום: פייסבוק

הפוסט של מנכ"ל פייסבוק הפוסט של מנכ"ל פייסבוק הפוסט של מנכ"ל פייסבוק

"אני מתכוון לרוץ 365 מייל (587.5 ק"מ), ואשמח אם כמה שיותר אנשים בקהילה הזו יצטרפו אליי", כתב בפוסט."מדובר על הרבה ריצה אבל לא כמות מטורפת. 1.6 ק"מ ביום, ובקצב מתון מדובר על פחות מ-10 דקות רצה ביום", נכתב בהמשך הפוסט. "לשנת 2016 בריאה".

זהו האתגר השני שמפרסם צוקרברג עבור השנה הנוכחית. אתמול פרסם את תכניתו לבנות מערכת אינטליגנציה מלאכותית (AI) שתעזור במטלות הבית "בסגנון ג'רביס מאיירון מן". אתגרים משנים קודמות כללו למידת מנדרינית והבטחה לאכול רק בשר שהוא עצמו צד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות