אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בינוי־פינוי בנתניה: שפיר מגורים תבנה 612 דירות במגדלים בקריית נורדאו צילום: המרוד גליקמן

בינוי־פינוי בנתניה: שפיר מגורים תבנה 612 דירות במגדלים בקריית נורדאו

החברה תפנה 9 בנייני רכבת. הבינוי יקדים את הפינוי בפרויקט, כלומר ראשית יחלו לבנות את הבניינים החדשים, ורק לאחר שהדיירים המפונים יעברו אליהם יהרסו את הבניינים הישנים

06.01.2016, 08:42 | דותן לוי
שפיר מגורים ונדל"ן תבצע בינוי־פינוי ברחוב זלמן שניאור בשכונת קריית נורדאו בנתניה, כך נודע ל"כלכליסט". החברה גברה על ארבע מתמודדות נוספות שהתחרו על לב הדיירים.

מדובר במתחם של תשעה בנייני רכבת מספר 27-43, בני ארבע קומות הכוללים 144 דירות. על פי התוכנית, ייבנו בשכונה כ־612 דירות בבניינים בני 14–12 קומות. הפרויקט צפוי להיבנות בצורת בינוי־פינוי, כלומר ראשית יחלו לבנות את הבניינים החדשים, ורק לאחר שהדיירים המפונים יעברו אליהם יהרסו את הבניינים הישנים. הדבר מתאפשר בזכות קיומם של מגרשי חניה ריקים בקרבת הבניינים ושטח צמוד נוסף שנמצא בבעלות העירייה. בחברה מקווים כי יתאפשר לבצע עם העירייה עסקה של חילופי שטחים. השכונה מאכלסת בעיקר עולים מאתיופיה ומברית המועצות וזוגות צעירים שרכשו דירות בשכונה בגלל המחירים הנמוכים. מחיר דירה ממוצע בשכונה עומד על כמיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

בנייה בנתניה (ארכיון), צילום: נמרוד גליקמן בנייה בנתניה (ארכיון) | צילום: נמרוד גליקמן בנייה בנתניה (ארכיון), צילום: נמרוד גליקמן

לדברי עורכת הדין המייצגת את הדיירים אופיר כהן, עד כה נתנו את הסכמתם כ־50% מהדיירים. לדבריה, עיריית נתניה נתנה את ברכתה לפרויקט, אך הוא טרם אושר בוועדות התכנון. דיירים המתגוררים כיום בדירות בשטח של 62 מ"ר יקבלו דירה שכוללת תוספת של 32 מ"ר וכן מרפסת וחניה תת־קרקעית ששטחם הכולל 12 מ"ר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות