אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דורון ארבלי מונה למנכ"ל בנק הדואר

דורון ארבלי מונה למנכ"ל בנק הדואר

ארבלי מגיע לבנק הדואר לאחר 26 שנים ברשות המסים, מהן גם כשנתיים כמנהל הרשות

07.01.2016, 16:20 | אלירן מלכי

דורון ארבלי מונה לתפקיד מנהל בנק הדואר. הוא מונה על ידי חברי הדירקטוריון של דואר ישראל לאחר שעבר תהליכי מיון ונבחר על ידי ועדת האיתור פה אחד.

ארבלי מגיע לבנק הדואר לאחר 26 שנות שירות ברשות המיסים כאשר בין השנים 2011-2013 הוא כיהן כמנהל רשות המיסים וראש מינהל המכס בישראל. לאחר פרישתו מרשות המיסים ניהל ארבלי חברת ייעוץ פרטית שהקים אשר עסקה בקידום פרויקטים וטיפול ברגולציה ובעיות מיסוי.

קראו עוד בכלכליסט

דורון ארבלי, צילום: אוראל כהן דורון ארבלי | צילום: אוראל כהן דורון ארבלי, צילום: אוראל כהן

לפני מספר שבועות פורסם ב"כלכליסט" שארבלי מואשם במסמך שהוגש לבית המשפט כי פעל בניגוד לחוק למטרת בצע כסף. המסמך שהוגש היה חלק מתגובה לתביעת שכר טרחה שהגיש ארבלי יחד עם עו"ד משה מזרחי, נגד חברת טרנס ביו־דיזל מתוקף טיוטת הסכם שנערך בין הצדדים. חברת טרנס ביו-דיזל הגישה בקשה לסלק את התביעה על הסף. עו"ד ענבל אביעד, המייצגת את החברה, כתבה כי "מדובר באחד מאותם מקרים חמורים שבהם איש בכיר קשר קשר בלתי חוקי עם עו"ד פעיל בניגוד גמור לחוק למטרת בצע כסף". להכחשת עצם החבות עצמה, טוענת אביעד ש"אותה טיוטה היא הסכם בלתי חוקי שנערך תוך עבירה אתית".

מדואר ישראל נמסר על המינוי כי "ארבלי יכנס לתפקידו בתקופה בה מתרחשות תמורות רבות בשוק ההון, האשראי והבנקאות בכלל, כאשר בנק הדואר צפוי לשמש ככלי ליישום מדיניות הממשלה ולהגברת התחרות בתחומים אלו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
תוכנן מראש
מה הפלא? דאג לפני צאתי מרשות המיסים לרפד את רשות הדואר בעמלות ביבוא ב-ems על חשבון הציבור. הפקיד בידם את הכח והקמת חברה כאילו נפרדת מהדואר, שמתפקדת עם אותם עובדי דואר רגילים. וכן זכיון לחברת ״געש״ עמילות מכס שנוכחותה בכותלי הדואר, המבצעת את הליך היבוא העיסקי והאישי בתמורה לעמלות ושניהם רשות הדואר וחברת ״געש״ נהנים מחלוקה יפה מעמלות לא זולות בלשון המעטה מהציבור. נוסיף, כי אמנת הדואר הבינלאומית בה חתומה מדינת ישראל מחוייבת במחיר המשלוח ששולם בחו”ל לבצע משלוח עד בית הנמען (door to door).
ישראל הישראלי  |  10.11.17
1.
ומה הא מבין בבנקאות ובחברות במשבר??
מבנק הדואר נמסר "ארבלי יכנס לתפקידו בתקופה בה מתרחשות תמורות רבות בשוק ההון, האשראי והבנקאות בכלל, כאשר בנק הדואר צפוי לשמש ככלי ליישום מדיניות הממשלה ולהגברת התחרות בתחומים אלו". נכון והנסיון המוגבל שלו לאירגון בודד אשר ממש לא פעיל בתחום בנקאות ואין לו מתחרים.
יעקב , חיפה  |  07.01.16