אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המצוד תם: המחבל מהפיגוע בדיזנגוף חוסל

המצוד תם: המחבל מהפיגוע בדיזנגוף חוסל

לאחר מצוד נרחב של שבוע חיסלו אחר הצהריים כוחות הביטחון בוואדי ערה את המחבל נשאת מלחם שביצע את פיגוע הירי בתל אביב ורצח נהג מונית. לאחר שזוהה על ידי לוחמי שב"כ וימ"מ שהתקרבו למבנה שבו הסתתר, פתח לעברם מלחם באש. הכוח השיב באש והרג אותו

08.01.2016, 17:01 | ynet

בוע בדיוק אחרי הרצח בלב תל אביב - המצוד תם עם חיסולו של המחבל. כוחות הביטחון ירו אחר הצהריים (יום ו') למוות בנשאת מלחם בשכונת אלדהראת שבערערה. מלחם רצח בשבוע שעבר ברחוב דיזנגוף בתל אביב את אלון בקל ושימי רואימי, וכן את נהג המונית אמין שעבאן. 

בהודעה שפרסם השב"כ נמסר כי "בשעה 16:20 בערערה אותר המפגע נשאת מלחם, במקום שבו הסתתר על פי מידע שהתקבל בשב"כ". המחבל זיהה את לוחמי השב"כ והימ"מ המתקרבים למבנה בו הסתתר, ניסה להמלט, בהמשך פתח באש לעבר הכוח בנשק "פלקון" שהיה ברשותו (שבאמצעותו גם ביצע את הרצח בתל אביב). הכוח השיב באש והרגו. אין נפגעים לכוחות הביטחון.

פאב הסימטא ברחוב דיזנגוף, לאחר הפיגוע שאירע בו פאב הסימטא ברחוב דיזנגוף, לאחר הפיגוע שאירע בו פאב הסימטא ברחוב דיזנגוף, לאחר הפיגוע שאירע בו

מוקדם יותר הבוקר הגיעו כוחות משטרה לכניסה לכפר קרע בוואדי ערה וערכו בדיקות לכלי רכב שעברו מהמקום. בזמן החיפושים נעצר תושב ואדי ערה ונערכו סריקות בערערה. בנוסף כוחות משטרה הקימו מחסום בכביש 65 לכיוון דרום ועצרו רכבים חשודים. 

אתמול הוארך בשלושה ימים מעצרו של מוחמד מלחם, אביו של המחבל נשאת מלחם שביצע את הפיגוע בתל אביב. בנוסף, הוארך בשלושה ימים גם מעצרם של אחיו של המחבל וכן של מכר המשפחה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות