אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אין מנצח בהגרלת הלוטו בארה"ב; הפרס הגדול יטפס ל-1.3 מיליארד דולר צילום: שאטורסטוק

אין מנצח בהגרלת הלוטו בארה"ב; הפרס הגדול יטפס ל-1.3 מיליארד דולר

בהגרלת הלוטו שנערכה הלילה בארה"ב לא זכה איש בפרס הראשון שהצטבר לסכום שיא של 950 מיליון דולר. הפרס הגדול עובר להגרלה הבאה שתיערך ביום רביעי השבוע

10.01.2016, 09:09 | שירות כלכליסט

בהגרלת הלוטו שנערכה הלילה בארה"ב לא זכה איש בפרס הראשון שהצטבר לסכום שיא של 950 מיליון דולר. הפרס הגדול עובר להגרלה הבאה שתיערך ביום רביעי השבוע ועל פי הערכת מנהלי ההגרלה הוא עשוי לטפס עד אז לסכום מטורף של 1.3 מיליארד דולר. השיא הקודם של הפרס הראשון היה ב-2012 כאשר הזכייה אז עמדה על 656 מיליון דולר.

 

הגרלת הפאואר-בול בארה"ב, צילום: איי אף פי הגרלת הפאואר-בול בארה"ב | צילום: איי אף פי הגרלת הפאואר-בול בארה"ב, צילום: איי אף פי

סכום הפרס הנוכחי זינק ב-100 מיליון דולר כל יום, מאז ההגרלה האחרונה שנערכה ביום רביעי ובה לא זכה איש בפרס הגדול. סכום הזכייה הגיע למימדים מפלצתיים שכאלה מאחר שעל פי כללי הלוטו בארה"ב הפרס הראשון מצטבר עד אשר מישהו זוכה בו. ב-18 ההגרלות האחרונות, מאז 7 בנובמבר, לא זכה איש בפרס הגדול.

הסיכוי הסטטיסטי לזכות בפרס הראשון עומד על 1 ל-292 מיליון. הגרלת הפאואר-בול נערכת ב-44 מדינות בארה"ב, ועל פי דיווחי סוכנויות הידיעות הציבור מציף את תחנות ההגרלה בתקווה לזכות בפרס הגדול אי פעם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות