אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
HOT ו־yes לא מתרגשות מבואה של נטפליקס

HOT ו־yes לא מתרגשות מבואה של נטפליקס

מהפכת המחירים עוד לא כאן: ב-yes ציינו כי הקהל הישראלי מחפש יותר ממה שיש לנטפליקס להציע ומ-HOT נמסר כי "החברה מעניקה ללקוחותיה חוויית צפייה שאינה ניתנת להשוואה לנטפליקס"

10.01.2016, 08:01 | אלירן מלכי
ההכרזה של נטפליקס על כניסתה לשוק הטלוויזיה הישראלי התקבלה בקול תרועה גדול, אך האם השחקנית החדשה באמת תגרום לזעזוע בשוק ותגרור את HOT ו־yes למלחמת מחירים?

נטפליקס היא פלטפורמת VOD שאינה מספקת שידורים חיים ומייצרת בעצמה חלק מהסדרות והסרטים המשודרים בה. חלקם הופכים להיות מבוקשים בכל העולם. עם זאת, נטפליקס לא מנגישה את שירותיה בעברית בשלב זה, מה שיעכב ככל הנראה את שיעורי החדירה שלה בישראל ואת מהפכת המחירים שהשוק מייחל לה.

נטפליקס, צילום: Alex Washburn/Wired נטפליקס | צילום: Alex Washburn/Wired נטפליקס, צילום: Alex Washburn/Wired

ב־yes ציינו בשבוע שעבר כי הקהל הישראלי מחפש יותר ממה שיש לנטפליקס להציע. "הקהל הישראלי דורש לא רק ספרייה אינטרנטית של סדרות וסרטים, אלא עולם תוכן טלוויזיוני מגוון הכולל סרטים חדשים, עונות חדשות של סדרות דגל והפקות מקור ישראליות". מחברת HOT נמסר כי "החברה מעניקה ללקוחותיה חוויית צפייה שאינה ניתנת להשוואה לנטפליקס. החברה תמשיך להשקיע בתוכן איכותי גם עם כניסתן של שחקניות נוספות לשוק". מסלקום TV לא נמסרה תגובה.

נטפליקס אינה לבד. לצד סלקום TV שהושקה לפני שנה ועומדת כיום על כ־70 אלף לקוחות, גם פרטנר הודיעה על כוונה להיכנס לתחום. בתוך כך, חזי בצלאל ואקספון עדיין בוחנים אם להשיק את הטלוויזיה שלהם או להמתין להתפתחויות רגולטוריות בשוק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות