אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יבואנית סוזוקי וקרייזלר מסכמת שנה: "צופים גידול של 20% במכירות ב-2016"

יבואנית סוזוקי וקרייזלר מסכמת שנה: "צופים גידול של 20% במכירות ב-2016"

בקבוצת מכשירי תנועה נפרדים מזיכיון השיווק של פורשה, אך צופים גידול במכירות הודות להשקת שלושה דגמים חדשים של סוזוקי: סלריו, באלנו ואיגניס וכן ג'יפ רנגייד

10.01.2016, 14:11 | תומר הדר

מכשירי תנועה, יבואנית סוזוקי וקרייזלר סיכמה היום את שנת 2015. לדברי צבי נטע, יו"ר הקבוצה, "בשנת 2015 החברה מכרה 13,755 מכוניות מדגמי סוזוקי, קייזלר, פורשה וג'יפ בהיקף של מעל שני מיליארד שקלים, גידול של שני אחוזים במחזור המכירות לעומת 2014". "בשנת 2016 צפוי היקף המכירות לגדול בכ-20%", אומר נטע. הצפי בגידול כרוך בהשקת שלושה דגמים חדשים של סוזוקי: סלריו, שתושק באפריל, באלנו החדשה, שתושק במאי ואיגניס החדשה, שתושק בנובמבר. בנוסף, לדברי נטע, יושק בחודש הבא ג'יפ רנגייד החדש.

נתוני המכירות ב-2015, לטענת נטע, הוטו באופן ניכר לטובת לקוחות פרטיים: 91% ממכירות החברה היו לשוק הפרטי, לעומת תשעה אחוזים בלבד לשוק המוסדי. 

סוזוקי סלריו החדשה סוזוקי סלריו החדשה סוזוקי סלריו החדשה

כפי שנחשף ב"כלכליסט" מכשירי תנועה תעביר בקרוב את זיכיון השיווק של פורשה לאיש העסקים גיא מיוחס. בשעתו קיימה גם צ'מפיון מוטורס מגעים לרכישת הזיכיון, ביחס עם מיוחס, ואולם, לאחר שהתגלעה אי הסכמה בין מיוחס ובין צ'מפיון מוטורס, על אופי העסקה, התחרו מיוחס וצ'מפיון מוטורס זה בזה על קבלת הזיכיון, שנמכר בסופו של דבר למיוחס. לדברי נטע: "תחילת שנת 2016 היא סוף עידן פורשה בקבוצת מכשירי תנועה. במהלך החודש הנוכחי תשלים החברה את מסירת 12 רכבים חדשים ללקוחות ולאחר מכן תועבר הסוכנות לבעלות החדשה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות