אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סאפיינס חתמה על הסכם עם חברת ביטוח אמריקאית ב-30 מיליון דולר צילום: יוסי אלוני

סאפיינס חתמה על הסכם עם חברת ביטוח אמריקאית ב-30 מיליון דולר

חברת הטכנולוגיה הישראלית חתמה על הרחבת הסכם קיים עם חברת ביטוח גדולה בארה"ב. הסכם זה הינו שלב שני בתוכנית מודרניזציה רב-שנתית

10.01.2016, 16:37 | שירות כלכליסט

חברת התוכנה הישראלית סאפיינס, המספקת פתרונות תוכנה לתחום הביטוח והפיננסים, הכריזה בסוף שבוע שעבר שחברת ביטוח אמריקאית מובילה נכנסה עמה להסכם חדש, שהיקפו כ-30 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

ההסכם החדש שנחתם לשנתיים נוספות, מרחיב את השותפות הקיימת בין סאפיינס לחברה. הוא מהווה את השלב השני בתוכנית מודרניזציה רב-שנתית ורב-שלבית של הטכנולוגיה ומערכת הליבה של הלקוחה. 

רוני על-דור מנכ"ל סאפיינס, צילום: יוסי אלוני רוני על-דור מנכ"ל סאפיינס | צילום: יוסי אלוני רוני על-דור מנכ"ל סאפיינס, צילום: יוסי אלוני

"הטכנולוגיה החדשה שלנו מאפשרת לחברות הביטוח ולספקי שירותי הפנסיה לשפר את הצמיחה, ובמקביל למנף את האוטומציה ומיכון תהליכים. זוהי תקופה מרגשת עבור התעשייה שלנו, והיתרון שלנו הוא שאנו נמצאים בחזית השינוי בשוק ובקרב הצרכנים שלו.", ציין רון קארם, נשיא חטיבת הביטוח והפנסיה של סאפיינס בצפון ארה"ב.  

לדברי רוני על-דור, נשיא ומנכ"ל סאפיינס, "סאפיינס ממשיכה את תוכנית ההתרחבות שלה בשוק בצפון אמריקה, שהינו בעל חשיבות אסטרטגית רבה. כמו-כן, הרחבנו את סל המוצרים שלנו עבור שוק יעד זה וכעת הוא כולל פתרונות ושירותים עבור שוקי ביטוח החיים, שוקי הפנסיה וביטוחי המשנה, וכן תוכנת ניהול החלטות עסקיות עבור מוסדות פיננסים."

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות