אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אביליטי תצטרף השבוע לבורסת ת"א, ובסוף ינואר למדדים המובילים צילום: בלומברג

אביליטי תצטרף השבוע לבורסת ת"א, ובסוף ינואר למדדים המובילים

בהתבסס על שווי השוק הנוכחי שלה, 250 מיליון דולר, אביליטי צפויה להיכלל במדדי ת"א-75 ות"א-100, במסגרת המסלול המהיר

10.01.2016, 17:19 | דרור רייך

המסחר בבורסת תל אביב של מניית אביליטי צפוי להיפתח מחרתיים (ג') כפי שפורסם, אביליטי מצטרפת לבורסה במסגרת הרישום הכפול. מניית אביליטי כבר נסחרת בנאסד"ק.

 

חברת אביליטי עוסקת בפתרונות תקשורת מודיעין לחברות ממשלות, כוחות שיטור וצבא והמסחר. היא הוקמה ב-1994 ונמצאת בתל אביב. היא מציעה ללקוחותיה בכ-50 מדינות מגוון רחב של טכנולוגיות אכיפה, מעקב, שיטור וסייבר.

 

בהתבסס על שווי השוק הנוכחי של אביליטי (כ-250 מיליון דולר), היא צפויה להיכלל במדדי ת"א-75 ות"א-100, במסגרת המסלול המהיר שיהיה בסוף ינואר.

 

יוסי ביינארט, מנכ"ל הבורסה, צילום: אוראל כהן יוסי ביינארט, מנכ"ל הבורסה | צילום: אוראל כהן יוסי ביינארט, מנכ"ל הבורסה, צילום: אוראל כהן

אביליטי התמזגה לתוך חברת קיימברידג' בספטמבר אשתקד, בעסקת בשווי 192 מיליון דולר, שחלקו הקטן (כ-18 מיליון) במזומן והשאר במניות של החברה החדשה. היא

 

הכנסות אביליטי בששת החודשים הראשונים של 2015 עלו ל-43 מיליון דולר בהשוואה ל-16.4 מיליון דולר במחצית הראשונה של 2014. הרווח הנקי של החברה גדל ב-394% ל-16.8 מיליון דולר בהשוואה ל-3.4 מיליון דולר במחצית

הראשונה של 2014 .

"הפתרונות שלנו היו בשימוש במספר רחב של משימות מודיעיניות מסובכות בעולם", אמר  לפני כמה חודשים ל"כלכליסט" אנטולי הורגין, מנכ"ל אביליטי. "כיום עיקר השווקים שלנו הם באמריקה הלטינית, אסיה, אפריקה ואירופה אבל המטרה העיקרית שלנו לטווח הקצר כיום היא הכניסה לארה"ב. אנחנו מתכוונים להקים שם בקרוב נוכחות משמעותית".

"אנו מקדמים בברכה את פניה של אביליטי לרישום הכפול בבורסה", ציין מנכ"ל הבורסה, יוסי ביינארט. "אביליטי מצטרפת לשורה של חברות הרשומות ברישום כפול אשר נהנות מיתרונות בולטים, דוגמת חשיפה מוגברת למשקיעים ישראלים, מוסדיים ופרטיים כאחד, והרחבת שעות המסחר". 

את הרישום הכפול הובילו מגדל חיתום בינהולו של רועי אייזנמן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות