אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אבא גנוב: הומר סימפסון במחווה לאייטיז

PLAY

אבא גנוב: הומר סימפסון במחווה לאייטיז

פתיח מבריק לסדרת האנימציה הוותיקה, מה קורה בתוך מכונת הכביסה, הכלב היעיל בעולם, חיבוק דוב ואובי ואן קנובי משקר במצח נחושה

10.01.2016, 18:21 | נמרוד צוק

1. גלישת ספות

יש הרבה גרסאות מצוינות לפתיח הספה של הסימפסונס, אבל רק הגרסה הזו מהפרק האחרון שעלתה אתמול ליוטיוב הופכת אותו למחווה מבריקה לסדרות משטרה / אקשן / אנימציה מהאייטיז.

2. שגר אותנו לעל-חלל, קפטן

האם תמיד שאלתם את עצמכם איך נראית מכונת כביסה מבפנים, כשהתוף מסתובב דרך העדשה של מצלמת גו-פרו? גם אנחנו לא, אבל התוצאה עדיין מוצלחת ומרגיעה בדרכה המוזרה.

3. גזונהייט

בבחירה בין כלב לחתול תמיד נעדיף כמובן את החיה העצלה, חסרת התועלת והמעצבנת אבל החמודה הרבה יותר מבין השניים, אם כי חייבים להודות שיש יתרון מסוים בכלב שמביא לך ממחטה כל פעם שאתה מתעטש.

4. אנשים ודובים מסרבים להיות אויבים

ההמלצה העקרונית בנוגע לדובים היא לשמור מהם מרחק עד כמה שאפשר, מאחר ובניגוד לגרסאות המצוירות והספרותיות שלהם מדובר בחיה עצבנית לעתים שיכולה להרוג אדם בקלות רק כי הסתכל עליה לא יפה. הנה צמד אחד שהחליטו להתעלם מהכללים ולהעדיף את האהבה.

 

5. בשם האב

כיצד היתה נראית הסצנה המפורסמת ממלחמת הכוכבים בה אובי וואן קנובי מספר ללוק סקייווקר על מותו של אביו, לו היא היתה מראה במקביל לסיפור המשופץ (שלא לומר שקרי בעליל) של הג'דיי מאסטר את האמת שחולפת במוחו של ואן קנובי? מאש אפ מבריק עם סצנת הסיום של "נקמת הסית'" מדגים. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות